Hale namiotowe i stalowe

Funkcjonalne i lekkie hale namiotowe mogą być wykorzystywane przez cały rok jako pawilony handlowe i targowe, obiekty sportowe czy magazyny. Solidne hale stalowe o wszechstronnych możliwościach zastosowania to doskonałe rozwiązanie dla produkcji i logistyki.

Zapoznaj się z naszą ofertą

Stolarka aluminiowa i PVC

Produkowana przez firmę Fourtech stolarka aluminiowa to przede wszystkim funkcjonalne systemy okienno-drzwiowe, eleganckie ogrody zimowe, jak również pergole, fasady i inne elementy konstrukcyjne. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

 

Zapoznaj się z naszą ofertą

 

Producent hal

Fourtech to dynamicznie rozwijająca się firma, której priorytetem jest osiągnięcie pełnej satysfakcji Klientów. Jako doświadczony producent hal produkcyjnych i magazynowych, namiotów oraz innych konstrukcji stalowych, dbamy o ich najwyższą jakość wykonania, bezpieczeństwo oraz funkcjonalność.

Zajmujemy się również produkcją stolarki aluminiowej i PCV. W ofercie znajdują się drzwi i okna, a także fasady i świetliki. Dodatkowo wykonujemy nowoczesne ogrody zimowe. Każdy projekt realizowany jest zgodnie z indywidualnymi preferencjami i potrzebami Inwestorów.

W codziennej pracy wykorzystujemy zaawansowany technologicznie park maszyn. Naszymi ogromnymi atutami są doświadczona i wykwalifikowana kadra, a także gwarancja znakomitej jakości i spełnienia obowiązujących norm oraz standardów przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Zapraszamy do współpracy. W przypadku pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Hale magazynowe produkcyjne

Projektujemy i budujemy dla naszych Klientów nowoczesne hale magazynowe i produkcyjne. Wieloletnie doświadczenie, zaawansowany technologicznie sprzęt, najlepsze materiały oraz wykwalifikowana kadra to gwarancja wykonania najlepszych konstrukcji.

Hale namiotowe

Funkcjonalne hale namiotowe znajdujące się w naszej ofercie to obiekty o wszechstronnych możliwościach zastosowania. Dzięki prostej konstrukcji i wysokiej jakości pokryciu dachowemu świetnie sprawdzają się jako hale garażowe, zadaszenia czy pawilony handlowe.

Hale stalowe

Lekka konstrukcja i estetyka, a jednocześnie wyjątkowa solidność to cechy, którymi wyróżniają się nasze hale stalowe. Wykonane z najlepszych gatunkowo tworzyw mogą być użytkowane przez cały rok. Najczęściej wykorzystywane są jako obiekty sportowe, produkcyjne czy magazyny.

Stolarka aluminiowa

Produkowana przez firmę Fourtech stolarka aluminiowa to przede wszystkim funkcjonalne systemy okienno-drzwiowe, eleganckie ogrody zimowe, jak również pergole, fasady i inne elementy konstrukcyjne. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Fasady aluminiowe

To funkcjonalne i wyjątkowo lekkie systemy ścian osłonowych. Fasady aluminiowe chronią przed wiatrem oraz innymi czynnikami atmosferycznymi. Różnorodność kształtów pozwala dopasować je do dowolnego budynku i innych obiektów. Zapraszamy.

Ogrody zimowe

Dzięki naszym systemom aluminiowy powstają wyjątkowe ogrody zimowe o niebanalnych kształtach i nowoczesnym designie. To propozycja dla osób, które chcą korzystać z uroków natury również zimową porą. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi możliwościami.

Zaufali nam: