Home/Okna/Stolarka aluminiowa
Stolarka aluminiowa 2017-01-10T00:23:06+00:00

Stolarka aluminiowa

W tej kategorii prezentowana jest nowoczesna stolarka aluminiowa wyróżniająca się dużą uniwersalnością. Dzięki niej możliwe jest stworzenie systemów okienno-drzwiowych o różnych kształtach i wymiarach. Aby wybrać odpowiedni system konieczne jest zastanowienie się nad naszymi wymogami dotyczącymi funkcjonalności i estetyki, a także aspektami izolacyjności, szczelności, odporności na włamania czy działanie wysokich temperatur. W szerokiej ofercie firmy 4Tech znajdują się jednak nie tylko okna i drzwi.

Projektujemy także:

  • ogrody zimowe
  • funkcjonalne i eleganckie fasady
  • nowoczesne systemy pergol aluminiowych
  • systemy przesuwne i harmonijkowe

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych, lekkich, a jednocześnie solidnych profili możliwe jest osiągnięcie doskonałego stosunku jakości do ceny proponowanych systemów, z zachowaniem gwarancji niezawodności oraz trwałości wykonanych projektów. Zapewniamy produkcję stolarki aluminiowej, wykonanie projektu, a także profesjonalny montaż. Służymy również naszą wiedzą i doświadczeniem, doradzając w kwestii realizacji bardziej skomplikowanych projektów.

Wieloletnie doświadczenie, wiedza oraz zaplecze technologiczne pozwalają nam podejmować się każdego, nawet najbardziej nietypowego zlecenia. Nowoczesna stolarka aluminiowa jest naszą specjalnością, dlatego jeśli chcą Państwo zamontować w swoim domu profesjonalne drzwi i okna, wybudować ogród zimowy lub zainstalować elegancką fasadę, warto skontaktować się z nami już dziś. Służymy pomocą i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące współpracy z 4Tech.