Ogrody zimowe

Firma Fourtech to uznany producent uniwersalnych konstrukcji stalowych o różnorodnym przeznaczeniu. Jednym z najczęściej wybieranych elementów naszej oferty są ogrody zimowe, czyli obiekty stanowiące przedłużenie domu, jednak pełniące w wyjątkowy sposób rolę łącznika między wnętrzem, a przestrzenią na zewnątrz. Tworzymy powierzchnie, które dają złudzenie przebywania na świeżym powietrzu, wśród kwiatów i bujnej roślinności, nawet zimą, bez uczucia chłodu i konieczności odśnieżania czy specjalnego osłaniania zieleni. To lato w zimie, które każdy z Państwa może sobie zagwarantować. Jesteśmy producentem ogrodów zimowych opartych na stalowych konstrukcjach o wysokiej wytrzymałości i estetyce. Zapewniamy, że odpowiedni projekt, a także profesjonalny montaż pozwolą przez długie lata cieszyć się możliwością korzystania z tych niezwykłych miejsc. Ogrody zimowe oferowane przez Fourtech to połączenie nowoczesności, funkcjonalności, elegancji i bezpieczeństwa. Warto zapoznać się z proponowanymi systemami.

Aliver 2000+ (VR2000+)

CHARAKTERYSTYKA SYSTEMU

Możliwość wyboru zadaszenia jedno- lub dwuspadowego. Izolacja termiczna. Dostępne grubości krokwi zwykłej lub renowacyjnej to 105 lub 125 milimetrów. Jej rozpiętość wynosi maksymalnie 2,5 metra w przypadku szkła i maksymalnie 3 metry w przypadku poliwęglanu (krokiew 105 milimetrów) oraz maksymalnie 3,2 metra dla szkła i maksymalnie 3,8 metra dla poliwęglanu (krokiew 125 milimetrów). Profile kalenicowe oraz okapowe wyposażone są w specjalnie wyprofilowaną półkę, na której oparte są zacięte pod kątem prostym krokwie.

Victorian Plus (VT)

CHARAKTERYSTYKA SYSTEMU

Prezentujemy termoizolowany system zadaszeń do ogrodów zimowych o niestandardowych kształtach. Krokiew mocowana jest w okapie oraz w kalenicy dzięki przegubowym łącznikom zawiasowym. Obecne są systemowe połączenia narożne różnych kątów, zarówno wypukłe, jak i wklęsłe, a także belki koszowe i specjalne zworniki krokwi. Krokwie dostępne są w różnych wysokościach, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie rozpiętości od 1,8 do nawet 4,5 metra! W systemie znajduje się odrębna rynna, którą mocuje się do profilu okapowego przy pomocy wieszaków odpowiedzialnych za nadawanie spadków, a także odrębny profil okapowy. Posiadają one łączniki o standardowych kątach złamania (90, 135 i 150). Dla tych kątów stworzone zostały systemowe zworniki, a więc miejsca, w których skupia się kilka krokwi. Możliwe jest także zainstalowanie nad oraz pod rynnami profili i elementów ornamentowych, takich jak ściągi konstrukcyjne, ozdobne grzebienie czy estetyczne obudowy rur spustowych.