Hale rolnicze produkowane przez firmę 4TECH wyróżniają się uniwersalnością, bezpieczeństwem oraz dopasowaniem do potrzeb Klienta/Inwestora (wybierz które bardziej pasuje).

Drogi Rolniku, od użytkowania hali rolniczej, dostosowanej do Twoich indywidualnych potrzeb dzielą Cię zaledwie 4 kroki, a mianowicie:

Krok I: Koncepcja

Pierwszym krokiem do realizacji hali rolniczej, jest stworzenie jej koncepcji, czyli ustalenia:

  • wymiarów hali stalowej lub hali namiotowej
  • przeznaczenia hali
  • czasu magazynowania i specyfiki składowanych materiałów

Produkty firmy 4TECH wyróżniają się uniwersalnością, ponieważ produkowane są zarówno hale nieizolowane jak i izolowane.

4TECH w swojej ofercie posiada lekkie i nowoczesne hale namiotowe oraz wytrzymałe i niezawodne hale stalowe. Pozwala to dopasować halę rolniczą do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klienta/Inwestora.

Krok II: Projekt

Wykonywane przez 4TECH hale rolnicze projektowane są zgodnie ze sztuką budowlaną, obowiązującymi przepisami budowlanymi oraz zasadami wiedzy technicznej.

Klient/Inwestor otrzymuje projekt konstrukcyjny hali wraz z fundamentami, który wykorzysta do uzyskania pozwolenia na budowę.

Krok III: Realizacja

Już nawet po 6 tygodniach od zamówienia (w przypadku hal namiotowych) 4TECH jest w stanie dostarczyć halę na miejsce i rozpocząć jej montaż. Wszystkie stalowe elementy hali rolniczej są ocynkowane ogniwo. Stalowe i aluminiowe elementy konstrukcyjne hali wykonane są zgodnie z normą PN-EN 1090. Materiał wykorzystywany na pokrycie ścian i dachu pochodzi jedynie od sprawdzonych producentów i posiada wymagane prawem budowlanym certyfikaty i atesty.

Krok IV: Gwarancja

60 miesięcy gwarancji którą firma 4TECH udziela na całą halę, pozwala Klientowi/Inwestorowi spać spokojnie w przekonaniu że zakupiona przez niego hala rolnicza spełni jego oczekiwania, a także pozwoli usprawnić funkcjonowanie gospodarstwa oraz będzie powodem do dumy przez wiele lat.