Ogrody zimowe

Niebanalne kształty oraz nowoczesny design. Nasze ogrody zimowe to niepowtarzalna propozycja dla każdego, kto ceni sobie oryginalne rozwiązania. Pozwolą one cieszyć się urokami natury niezależnie od pory roku. To doskonałe miejsce na wypoczynek z kubkiem gorącej herbaty i ulubioną książką, a także na spotkanie z przyjaciółmi. Ogrody zimowe to również świetna inwestycja, która sprawdzi się w przypadku restauracji, kawiarni czy też innych obiektów użyteczności publicznej. Ale to nie wszystko – tego typu konstrukcje mogą być również z powodzeniem wykorzystane na przykład jako przydomowe biuro. Możliwości aranżacyjne są praktycznie nieograniczone.

Zalety

Jak producent ogrodów zimowych zapewniamy nie tylko estetyczne, ale i solidne wykonanie z dbałością o każdy szczegół. Dzięki temu konstrukcje nie tylko doskonale się prezentują, ale też są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne czy też wpływ warunków atmosferycznych. Oferujemy konstrukcje aluminiowe charakteryzujące się wysoką odpornością mechaniczną. Profile aluminiowe zapewniają ponadto doskonałą izolację termiczną, szczelność oraz estetyczny wygląd. Duża powierzchnia przeszkleń zapewni natomiast wysoką przepuszczalność światła słonecznego, dzięki czemu wnętrza będą naturalnie doświetlone.

Cena

Jesteśmy producentem otwartym na indywidualne potrzeby naszych klientów. Dlatego realizujemy zamówienia na ogrody zimowe dopasowane do konkretnych oczekiwań oraz dostępnej przestrzeni. Ich cena uzależniona jest od powierzchni oraz użytych materiałów. Dlatego w celu poznania szczegółów dotyczących zarówno czasu realizacji, jak i ceny, zapraszamy do kontaktu.