Pergole aluminiowe

Sprawdzą się zarówno w ogrodzie, jak i na tarasie. Pergole aluminiowe to innowacyjne, proste, praktyczne, a zarazem wyjątkowo eleganckie konstrukcje, które zapewniają doskonałe zadaszenie i ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem – dadzą delikatny cień, co docenią szczególnie osoby ceniące sobie wypoczynek na świeżym powietrzu nawet w gorące dni. Taka konstrukcja sprawdzi się jako altana, jak również jako zabezpieczenie przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym takich miejsc jak przydomowa piaskownica czy też jacuzzi.

Zalety

Nowoczesna pergola aluminiowa wyróżnia się nie tylko wyjątkową funkcjonalnością, solidnością wykonania oraz wytrzymałością. To również wyjątkowe walory estetyczne, dzięki czemu konstrukcje te doskonale komponują się z każdym tarasem, patio czy też ogrodem – można powiedzieć, że stanowi niejako ich oryginalną ozdobę. Pergole aluminiowe mogą być montowane przy fasadzie budynku, dostępne są też w wersjach wolnostojących. Bardziej zaawansowane technologicznie modele posiadają również takie funkcje dodatkowe jak na przykład w pełni automatyczne sterowanie dachem (jest to możliwe dzięki zastosowaniu uchylnych lameli).

Wykonanie

Konstrukcje są bardzo łatwe w montażu. Jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia na pergole nowoczesne w wielu kształtach, wysokościach czy kolorach do wyboru. Konstrukcje aluminiowe są też pokryte dodatkowymi warstwami zabezpieczającymi, co zapewnia skuteczną ochronę przed korozją, wpływem warunków atmosferycznych, a także uszkodzeniami mechanicznymi. Dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty w 100% odpowiadały indywidualnym oczekiwaniom naszych klientów.