lub zadzwoń +48 668 412 122, a my odpowiemy na wszystkie pytania

Hale namiotowe – zaufaj liderowi

Hale namiotowe projektowane i budowane przez uznaną w branży firmę 4TECH są synonimem jakości. Specjalizujemy się w produkcji hal namiotowych o zróżnicowanym przeznaczeniu: warsztatowych, eventowych, targowych i wystawienniczych. Wszystkie hale namiotowe4TECH powstają z wysokiej jakości, atestowanych materiałów (stali, aluminium, nowoczesnych tkanin poliestrowych, renomowanych producentów, takich jak Sakoplan czy Sattler), o wysokiej trwałości, odporności na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne.

Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych sprawia, że nasze hale namiotowe są w pełni funkcjonalne przez cały rok, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam opanować swój fach do perfekcji. Elastycznie reagujemy na potrzeby klienta. Specjalnie dla Ciebie zaprojektujemy i wzniesiemy halę o dowolnym rozmiarze, z dachem jedno- i dwuspadowym. Kompleksowa obsługa na wszystkich poziomach inwestycji, dostępność na terenie całej Europy, szeroki serwis i unikatowy produkt to tylko część atutów, wyróżniającychfirmę 4TECH na tle konkurencji.

Hale namiotowe – szybka realizacja, stabilność na lata

Hale namiotowe 4TECH to stabilność konstrukcji, bezpieczeństwo użytkowania, dbałość o detale, sprawdzone technologie, łatwa rozbudowa hali, innowacyjne segmenty, pełna personalizacja, a nade wszystko krótki czas budowy. Hale stalowe namiotowe odpowiadają na Twoje potrzeby, spełniają wyśrubowane wymogi techniczne oraz pasują do specyfiki biznesu, wspierając rozwój Twojej firmy. Analiza potrzeb i przeznaczenia stanowi punkt wyjścia do opracowania koncepcji funkcjonalnej hali namiotowej. Eksperci 4TECH biorą pod uwagę każdy szczegół – od weryfikacji i planu optymalnego zagospodarowania terenu, przez staranny dobór i produkcję elementów konstrukcyjnych oraz wykończeniowych zgodnie z obowiązującymi normami i charakterystyką wytrzymałościową, aż po fachowy i zgodny ze sztuką budowlaną montaż hali namiotowej.

Modułowe hale namiotowe pozwolą Ci swobodnie łączyć wybrane segmenty, tworząc przestrzeń magazynową wertykalnie lub horyzontalnie, co wpływa na rentowność inwestycji i ergonomię eksploatacji. Co ważne, koszt hali namiotowej będzie zależeć od wielu czynników, jednak ukształtują go przede wszystkim Twoje oczekiwania. Całoroczne hale – namioty o wytrzymałej, odpornej na uszkodzenia mechaniczne, korozję i zmienne warunki atmosferyczne konstrukcji stalowej, zaskoczą Cię elastycznością i uniwersalnością, które pozwalają realizować najśmielsze plany związane z rozwojem, modernizacją lub przeprowadzką Twojego przedsiębiorstwa. Zaufaj wiedzy i doświadczeniu ekspertów z 4TECH, decydując się na budowę nowoczesnej hali namiotowej.

NASZA OFERTA OBEJMUJE

Hale namiotowe i stalowe

Funkcjonalne i lekkie hale namiotowe mogą być wykorzystywane przez cały rok jako pawilony handlowe i targowe, obiekty sportowe czy magazyny. Solidne hale stalowe o wszechstronnych możliwościach zastosowania to doskonałe rozwiązanie dla produkcji i logistyki.

Hale namiotowe

Konstrukcje stalowe

Hale namiotowe wzniesione z wysokogatunkowej stali to synonim jakości. Wykonane z lekkich profili z antykorozyjnej stali obiekty mogą służyć użytkownikom przez cały rok. Elastycznie dostosowujemy się do wymagań klientów, dostarczając najlepszych rozwiązań.

Konstrukcja stalowa

PRODUCENT HAL

Posiadamy certyfikat jakości PN-EN ISO 3834-3:2007 oraz ISO 9001, ISO 45001
i działamy zgodnie z obowiązującymi normami branżowymi

PN-EN ISO 3834-3:2007

4Tech to dynamicznie rozwijająca się firma, której priorytetem jest osiągnięcie pełnej satysfakcji Klientów. Jako doświadczony producent hal produkcyjnych i magazynowych, namiotów oraz innych konstrukcji stalowych, dbamy o ich najwyższą jakość wykonania, bezpieczeństwo oraz funkcjonalność.

Nasze usługi są najlepszym dowodem na to, że szybko może oznaczać solidnie. Projektowane i wznoszone przez nas hale namiotowe o aluminiowej lub stalowej konstrukcji mogą być używane cały rok, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Chcąc zaspokoić oczekiwania jak najszerszego grona odbiorców, oferujemy konstrukcje różnego typu: hale namiotowe magazynowe, warsztatowe, targowe, eventowe, wystawiennicze oraz hale namiotowe z płytą warstwową. Doskonale wiemy, że doskonałe parametry techniczne to nie wszystko. Dbamy o to, aby każda realizacja, pod którą z dumą się podpisujemy, była dopracowana również pod kątem estetycznym. Nie boimy się wyzwań, dlatego z chęcią podejmiemy się budowy hali namiotowej nawet o nietypowym rozmiarze czy układzie.

W codziennej pracy wykorzystujemy zaawansowany technologicznie park maszyn. Naszymi ogromnymi atutami są doświadczona i wykwalifikowana kadra, a także gwarancja znakomitej jakości i spełnienia obowiązujących norm oraz standardów przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Zapraszamy do współpracy. W przypadku pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Projektujemy i budujemy dla naszych Klientów nowoczesne hale magazynowe i produkcyjne. Wieloletnie doświadczenie, zaawansowany technologicznie sprzęt, najlepsze materiały oraz wykwalifikowana kadra to gwarancja wykonania najlepszych konstrukcji.

Funkcjonalne hale namiotowe znajdujące się w naszej ofercie to obiekty o wszechstronnych możliwościach zastosowania. Dzięki prostej konstrukcji i wysokiej jakości pokryciu dachowemu świetnie sprawdzają się jako hale garażowe, zadaszenia czy pawilony handlowe.

Hale namiotowe rolnicze spełnią oczekiwania osób z branży rolniczej. Przestronne, solidne konstrukcje wzniesione według wytycznych konkretnego klienta pozwalają doskonale zagospodarować przestrzeń i stworzyć rolnikom optymalne warunki pracy i przechowywania płodów rolnych.

  • Hale stalowe
  • Hale namiotowe
  • Hale namiotowe
  • Hale namiotowe
  • Hale stalowa z dwoma wejściami
  • Hale namiotowa imprezowa

Lekka konstrukcja i estetyka, a jednocześnie wyjątkowa solidność to cechy, którymi wyróżniają się nasze hale stalowe. Wykonane z najlepszych gatunkowo tworzyw mogą być użytkowane przez cały rok. Najczęściej wykorzystywane są jako obiekty sportowe, produkcyjne czy magazyny.

Chcesz stworzyć własny warsztat, ale nie masz środków na kosztowną inwestycję? Aluminiowe hale to doskonała alternatywa dla murowanych budynków. Tani w budowie, stały lub tymczasowy obiekt o dowolnej wielkości możesz ogrzewać, rozbudowywać, demontować i ponownie stawiać w innym miejscu.

Hale eventowe są odpowiedzią na potrzeby branży rozrywkowej. Solidne obiekty zapewniają bezpieczeństwo uczestnikom imprez oraz, co ważne, panuje w nich doskonała akustyka. Wykonane z części modułowych obiekty można w dowolnym momencie złożyć i ponownie zamontować w innym miejscu.

Hale namiotowe z płytą warstwową to całoroczne konstrukcje o doskonałej izolacji termicznej. Szybka realizacja projektu, niskie koszty inwestycji, szerokie i uniwersalne zastosowanie, możliwość rozbudowywania obiektu w przyszłości i trwałość to tylko część ich walorów.

Jeśli potrzebujesz solidnej konstrukcji zabezpieczającej Twój samochód, towar czy maszyny to nasze wiaty stalowe świetnie się w tym sprawdzą. Oferujemy pełną obsługę, w zakres której wchodzi projekt i postawienie konstrukcji o dowolnych wymiarach w wybranej lokalizacji.

Atrakcyjna wizualnie i solidna hala namiotowa wystawiennicza umożliwi przeprowadzenie każdej imprezy plenerowej. Atrakcyjna wizualnie przestrzeń dostosowana do konkretnego wydarzenia zapewni uczestnikom optymalne warunki niezależnie od pogody.

  • Hale namiotowe
  • Hale namiotowe
  • Pomieszczenie stalowe z oknami aluminiowymi

Zaufali nam!

Dołącz do najlepszych