Zadzwoń:
+48 668 412 122
lub

Wyceń halę
Wyceń halę

lub zadzwoń +48 668 412 122, a my odpowiemy na wszystkie pytania

NASZA OFERTA OBEJMUJE

Hale namiotowe i stalowe

Funkcjonalne i lekkie hale namiotowe mogą być wykorzystywane przez cały rok jako pawilony handlowe i targowe, obiekty sportowe czy magazyny. Solidne hale stalowe o wszechstronnych możliwościach zastosowania to doskonałe rozwiązanie dla produkcji i logistyki.

Zapoznaj się z naszą ofertą
hala namiotowa

Stolarka aluminiowa i PVC

Produkowana przez firmę 4Tech stolarka aluminiowa to przede wszystkim funkcjonalne systemy okienno-drzwiowe, eleganckie ogrody zimowe, jak również pergole, fasady i inne elementy konstrukcyjne. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Zapoznaj się z naszą ofertą
stolarka aluminiowa

PRODUCENT HAL

Posiadamy certyfikat jakości PN-EN ISO 3834-3:2007
i działamy zgodnie z obowiązującymi normami branżowymi

4Tech to dynamicznie rozwijająca się firma, której priorytetem jest osiągnięcie pełnej satysfakcji Klientów. Jako doświadczony producent hal produkcyjnych i magazynowych, namiotów oraz innych konstrukcji stalowych, dbamy o ich najwyższą jakość wykonania, bezpieczeństwo oraz funkcjonalność.

Zajmujemy się również produkcją stolarki aluminiowej i PCV. W ofercie znajdują się drzwi i okna, a także fasady i świetliki. Dodatkowo wykonujemy nowoczesne ogrody zimowe. Każdy projekt realizowany jest zgodnie z indywidualnymi preferencjami i potrzebami Inwestorów.

W codziennej pracy wykorzystujemy zaawansowany technologicznie park maszyn. Naszymi ogromnymi atutami są doświadczona i wykwalifikowana kadra, a także gwarancja znakomitej jakości i spełnienia obowiązujących norm oraz standardów przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Zapraszamy do współpracy. W przypadku pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Projektujemy i budujemy dla naszych Klientów nowoczesne hale magazynowe i produkcyjne. Wieloletnie doświadczenie, zaawansowany technologicznie sprzęt, najlepsze materiały oraz wykwalifikowana kadra to gwarancja wykonania najlepszych konstrukcji.

Funkcjonalne hale namiotowe znajdujące się w naszej ofercie to obiekty o wszechstronnych możliwościach zastosowania. Dzięki prostej konstrukcji i wysokiej jakości pokryciu dachowemu świetnie sprawdzają się jako hale garażowe, zadaszenia czy pawilony handlowe.

Lekka konstrukcja i estetyka, a jednocześnie wyjątkowa solidność to cechy, którymi wyróżniają się nasze hale stalowe. Wykonane z najlepszych gatunkowo tworzyw mogą być użytkowane przez cały rok. Najczęściej wykorzystywane są jako obiekty sportowe, produkcyjne czy magazyny.

 • hala produkcyjna
 • wnętrze hali namiotowej
 • hala magazynowa producent
 • hala namiotowa
 • hala namiotowa biała duża
 • wnętrze hali magazynowa producent
 • hala namiotowa magazynowa
 • wnętrze hali magazynowa producent
 • hala stalowa
 • stolarka aluminiowa – okna
 • stolarka aluminiowa okna i drzwi
 • stolarka aluminiowa przeszklenie w budynku
 • Okna w domu
 • okna w domu na zewnątrz

Produkowana przez firmę 4Tech stolarka aluminiowa to przede wszystkim funkcjonalne systemy okienno-drzwiowe, eleganckie ogrody zimowe, jak również pergole, fasady i inne elementy konstrukcyjne. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Zachęcamy do sprawdzenia naszych propozycji zwiększających użyteczność powierzchni hal. Nasze antresole magazynowe posiadają wysoką nośność, są łatwe w demontażu oraz montażu i można je w pełni modyfikować. Dostosowujemy do potrzeb klienta postawienie naszej solidnej i wytrzymałej konstrukcji.

Oferujemy wykonanie szerokiej gamy projektów: schodów, obudów czy balustrad. Nasze konstrukcje stalowe sprawdzą się zarówno w wielu branżach (np. budowlanych czy handlowych) jak i w prywatnych domach. W ramach naszych usług projektujemy, wykonujemy i montujemy we wskazanym miejscu Państwa projekt.

Jeśli potrzebujesz solidnej konstrukcji zabezpieczającej Twój samochód, towar czy maszyny to nasze wiaty stalowe świetnie się w tym sprawdzą. Oferujemy pełną obsługę, w zakres której wchodzi projekt i postawienie konstrukcji o dowolnych wymiarach w wybranej lokalizacji.

To funkcjonalne i wyjątkowo lekkie systemy ścian osłonowych. Fasady aluminiowe chronią przed wiatrem oraz innymi czynnikami atmosferycznymi. Różnorodność kształtów pozwala dopasować je do dowolnego budynku i innych obiektów. Zapraszamy.

Dzięki naszym systemom aluminiowy powstają wyjątkowe ogrody zimowe o niebanalnych kształtach i nowoczesnym designie. To propozycja dla osób, które chcą korzystać z uroków natury również zimową porą. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi możliwościami.

Zaufali nam!

Dołącz do najlepszych

Realizujemy zamówienia w całej Polsce i Europie

BYDGOSZCZ
GDAŃSK
GORZÓW WIELKOPOLSKI
KALISZ
KATOWICE
KOSZALIN
OLSZTYN
PIŁA
POZNAŃ
SŁUPSK
SZCZECIN
WARSZAWA