Hale namiotowe

Hale magazynowe

Hale produkcyjne

Konstrukcje stalowe

Strona główna 2018-02-02T14:05:22+00:00

Nasza oferta obejmuje

Hale namiotowe i stalowe

Funkcjonalne i lekkie hale namiotowe mogą być wykorzystywane przez cały rok jako pawilony handlowe i targowe, obiekty sportowe czy magazyny. Solidne hale stalowe o wszechstronnych możliwościach zastosowania to doskonałe rozwiązanie dla produkcji i logistyki.

Zapoznaj się z naszą ofertą

Stolarka aluminiowa i PVC

Produkowana przez firmę 4Tech stolarka aluminiowa to przede wszystkim funkcjonalne systemy okienno-drzwiowe, eleganckie ogrody zimowe, jak również pergole, fasady i inne elementy konstrukcyjne. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Zapoznaj się z naszą ofertą
Hale namiotowe
Stolarka aluminiowa

Producent hal

Wyceń halę

4Tech to dynamicznie rozwijająca się firma, której priorytetem jest osiągnięcie pełnej satysfakcji Klientów. Jako doświadczony producent hal produkcyjnych i magazynowych, namiotów oraz innych konstrukcji stalowych, dbamy o ich najwyższą jakość wykonania, bezpieczeństwo oraz funkcjonalność.

Zajmujemy się również produkcją stolarki aluminiowej i PCV. W ofercie znajdują się drzwi i okna, a także fasady i świetliki. Dodatkowo wykonujemy nowoczesne ogrody zimowe. Każdy projekt realizowany jest zgodnie z indywidualnymi preferencjami i potrzebami Inwestorów.

W codziennej pracy wykorzystujemy zaawansowany technologicznie park maszyn. Naszymi ogromnymi atutami są doświadczona i wykwalifikowana kadra, a także gwarancja znakomitej jakości i spełnienia obowiązujących norm oraz standardów przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Zapraszamy do współpracy. W przypadku pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Projektujemy i budujemy dla naszych Klientów nowoczesne hale magazynowe i produkcyjne. Wieloletnie doświadczenie, zaawansowany technologicznie sprzęt, najlepsze materiały oraz wykwalifikowana kadra to gwarancja wykonania najlepszych konstrukcji.

Funkcjonalne hale namiotowe znajdujące się w naszej ofercie to obiekty o wszechstronnych możliwościach zastosowania. Dzięki prostej konstrukcji i wysokiej jakości pokryciu dachowemu świetnie sprawdzają się jako hale garażowe, zadaszenia czy pawilony handlowe.

Lekka konstrukcja i estetyka, a jednocześnie wyjątkowa solidność to cechy, którymi wyróżniają się nasze hale stalowe. Wykonane z najlepszych gatunkowo tworzyw mogą być użytkowane przez cały rok. Najczęściej wykorzystywane są jako obiekty sportowe, produkcyjne czy magazyny.

Produkowana przez firmę 4Tech stolarka aluminiowa to przede wszystkim funkcjonalne systemy okienno-drzwiowe, eleganckie ogrody zimowe, jak również pergole, fasady i inne elementy konstrukcyjne. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Fasady aluminiowe

To funkcjonalne i wyjątkowo lekkie systemy ścian osłonowych. Fasady aluminiowe chronią przed wiatrem oraz innymi czynnikami atmosferycznymi. Różnorodność kształtów pozwala dopasować je do dowolnego budynku i innych obiektów. Zapraszamy.

Ogrody zimowe

Dzięki naszym systemom aluminiowy powstają wyjątkowe ogrody zimowe o niebanalnych kształtach i nowoczesnym designie. To propozycja dla osób, które chcą korzystać z uroków natury również zimową porą. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi możliwościami.

Zaufali nam!

Dołącz do najlepszych

Realizujemy zamówienia w całej Polsce i Europie

BYDGOSZCZ
GDAŃSK
GORZÓW WIELKOPOLSKI
KALISZ
KATOWICE
KOSZALIN
OLSZTYN
PIŁA
POZNAŃ
SŁUPSK
SZCZECIN
WARSZAWA