Zadzwoń:
+48 668 412 122
lub

Wyceń halę
Wyceń halę

lub zadzwoń +48 668 412 122, a my odpowiemy na wszystkie pytania

NASZA OFERTA OBEJMUJE

Hale namiotowe i stalowe

Funkcjonalne i lekkie hale namiotowe mogą być wykorzystywane przez cały rok jako pawilony handlowe i targowe, obiekty sportowe czy magazyny. Solidne hale stalowe o wszechstronnych możliwościach zastosowania to doskonałe rozwiązanie dla produkcji i logistyki.

Zapoznaj się z naszą ofertą
Hale namiotowe

Stolarka aluminiowa i PVC

Produkowana przez firmę 4Tech stolarka aluminiowa to przede wszystkim funkcjonalne systemy okienno-drzwiowe, eleganckie ogrody zimowe, jak również pergole, fasady i inne elementy konstrukcyjne. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Zapoznaj się z naszą ofertą
Stolarka aluminiowa

PRODUCENT HAL

Posiadamy certyfikat jakości PN-EN ISO 3834-3:2007
i działamy zgodnie z obowiązującymi normami branżowymi

4Tech to dynamicznie rozwijająca się firma, której priorytetem jest osiągnięcie pełnej satysfakcji Klientów. Jako doświadczony producent hal produkcyjnych i magazynowych, namiotów oraz innych konstrukcji stalowych, dbamy o ich najwyższą jakość wykonania, bezpieczeństwo oraz funkcjonalność.

Zajmujemy się również produkcją stolarki aluminiowej i PCV. W ofercie znajdują się drzwi i okna, a także fasady i świetliki. Dodatkowo wykonujemy nowoczesne ogrody zimowe. Każdy projekt realizowany jest zgodnie z indywidualnymi preferencjami i potrzebami Inwestorów.

W codziennej pracy wykorzystujemy zaawansowany technologicznie park maszyn. Naszymi ogromnymi atutami są doświadczona i wykwalifikowana kadra, a także gwarancja znakomitej jakości i spełnienia obowiązujących norm oraz standardów przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Zapraszamy do współpracy. W przypadku pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Projektujemy i budujemy dla naszych Klientów nowoczesne hale magazynowe i produkcyjne. Wieloletnie doświadczenie, zaawansowany technologicznie sprzęt, najlepsze materiały oraz wykwalifikowana kadra to gwarancja wykonania najlepszych konstrukcji.

Funkcjonalne hale namiotowe znajdujące się w naszej ofercie to obiekty o wszechstronnych możliwościach zastosowania. Dzięki prostej konstrukcji i wysokiej jakości pokryciu dachowemu świetnie sprawdzają się jako hale garażowe, zadaszenia czy pawilony handlowe.

  • Hale stalowe
  • Hale namiotowe
  • Hale namiotowe
  • Hale namiotowe
  • Hale stalowa z dwoma wejściami
  • Hale namiotowe

Lekka konstrukcja i estetyka, a jednocześnie wyjątkowa solidność to cechy, którymi wyróżniają się nasze hale stalowe. Wykonane z najlepszych gatunkowo tworzyw mogą być użytkowane przez cały rok. Najczęściej wykorzystywane są jako obiekty sportowe, produkcyjne czy magazyny.

Zachęcamy do sprawdzenia naszych propozycji zwiększających użyteczność powierzchni hal. Nasze antresole magazynowe posiadają wysoką nośność, są łatwe w demontażu oraz montażu i można je w pełni modyfikować. Dostosowujemy do potrzeb klienta postawienie naszej solidnej i wytrzymałej konstrukcji.

Oferujemy wykonanie szerokiej gamy projektów: schodów, obudów czy balustrad. Nasze konstrukcje stalowe sprawdzą się zarówno w wielu branżach (np. budowlanych czy handlowych) jak i w prywatnych domach. W ramach naszych usług projektujemy, wykonujemy i montujemy we wskazanym miejscu Państwa projekt.

Jeśli potrzebujesz solidnej konstrukcji zabezpieczającej Twój samochód, towar czy maszyny to nasze wiaty stalowe świetnie się w tym sprawdzą. Oferujemy pełną obsługę, w zakres której wchodzi projekt i postawienie konstrukcji o dowolnych wymiarach w wybranej lokalizacji.

  • Hale namiotowe
  • Hale namiotowe
  • Pomieszczenie stalowe z oknami aluminiowymi

Zaufali nam!

Dołącz do najlepszych

Realizujemy zamówienia w całej Polsce i Europie

BYDGOSZCZ
GDAŃSK
GORZÓW WIELKOPOLSKI
KALISZ
KATOWICE
KOSZALIN
OLSZTYN
PIŁA
POZNAŃ
SŁUPSK
SZCZECIN
WARSZAWA