O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta i odpowiedni przekaz informacji dotyczący realizacji jego inwestycji. Naszym klientom oferujemy hale namiotowe, hale stalowe, namioty oraz konstrukcje stalowe.

Drugim kierunkiem działalności naszej firmy jest produkcja stolarki aluminiowej oraz stolarki PCV. Posiadamy w swojej ofercie okna, drzwi, świetliki, fasady jak i ogrody zimowe. Każda z naszych realizacja jest przygotowana pod indywidualne potrzeby klienta. Służymy kompleksowym doradztwem, projektem oraz produkcją dla wybranego odbiorcy.

Hale namiotowe są doskonałym rozwiązaniem zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych. Mogą z powodzeniem być alternatywą dla magazynów budowanych w tradycyjny sposób, jednocześnie gwarantując różnorodną funkcjonalność zapewniając przy tym dodatkową powierzchnie magazynową czy produkcyjną. Również świetnie sprawdzają się jako rozwiązania tymczasowe służąc jako hale weselne, hale sportowe czy hale wystawowe.

Wykorzystywany do produkcji zaawansowany technologicznie park maszyn oraz wyszkolona kadra pozwalają na uzyskanie najwyższej jakości w stosunku do ceny, co między innymi pozwala na całoroczne użytkowanie hal, spełniając przy tym standardy i normy dla danej strefy śniegowej i wiatrowej.

Nasza produkcja stolarki aluminiowej dedykowana jest zarówno do polskiego jaki zagranicznego klienta. Nasze produkty znajdują zastosowanie w obiektach mieszkaniowych, przemysłowych, handlowych jak i budynkach użytkowych. Produktem dedykowanym na rynek rodzimy są ogrody zimowe, przy produkcji których, w oparciu o najwyższej klasy profile i okucia dbamy o najwyższą jakość ich wykonania. Bogata gama produktów sprawia, że obecnie jesteśmy w stanie realizować różnorodne, nawet bardzo wyszukane zamówienia.

Produkty naszej firmy wyróżniają się nowatorskimi rozwiązaniami, bezpieczeństwem użytkowania, jak również przystępną ceną . Nasze usługi oferujemy na terenie całej Unii europejskiej, Skandynawii oraz za naszą wschodnią granicą. Przeszkolona kadra biegle porusza się w wybranym języku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Na wszelkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie bądź osobiście.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Hale namiotowe
Stolarka aluminiowa