Antresole magazynowe

Jak wykorzystać antresole magazynowe w nowoczesnej hali przemysłowej? Lekkie, solidne i wytrzymałe antresole magazynowe sprawdzą się doskonale przede wszystkim jako dodatkowe regały, które zwiększą powierzchnię użytkową obiektu, usprawniając przebieg procesów logistycznych. Antresole magazynowe pozwalają przechowywać różnego rodzaju towary i dokumenty na wysokości, pod samym sufitem hali, ale to nie wszystko, co mogą zaoferować. Zaawansowane technologiczne, modułowe antresole magazynowe 4TECH o konstrukcji stalowej wykorzystasz jako dodatkową przestrzeń biurową lub socjalną, maksymalizując potencjał dobrze zorganizowanej przestrzeni.

Antresole magazynowe mogą służyć jako dodatkowa powierzchnia: robocza (np. podczas sezonowych spiętrzeń), maszynowa (do ustawiania na niej dodatkowych urządzeń), do kompletacji zamówień oraz serwisowa. Na efektywne funkcjonowanie przedsiębiorstwa wpływa wiele czynników. Jednym z najważniejszych elementów, pozwalających w pełni wykorzystać potencjał danej firmy i zapewnić pracownikom optymalne warunki do bezpiecznej i komfortowej pracy jest odpowiednia organizacja pomieszczeń. Firma 4TECH wychodzi naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, pragnących zoptymalizować przestrzeń produkcyjną, magazynową, biurową czy socjalną, wprowadzając do sprzedaży antresole magazynowe.

Pomosty magazynowe to bardzo efektywne rozwiązania, mające na celu zwiększenie użyteczności powierzchni pomieszczenia, wykorzystując w pełni wysokość hali. Podesty poziomowe znajdują swoje zastosowanie jako powierzchnie: produkcyjne, magazynowe, socjalne, biurowe. Antresole magazynowe 4TECH są proste w montażu, mają bowiem możliwość ciągłej rozbudowy. To bardzo elastyczne i tanie rozwiązanie. Zainstalowanie antresoli magazynowej jest dobrym rozwiązaniem, mającym na celu pełne zagospodarowanie powierzchni obiektów, jako że wysokość budynku może tu być w pełni wykorzystana, co zmniejsza koszt inwestycji w teren.

Podstawowe parametry, którymi wyróżniają się antresole magazynowe 4TECH:

  • wysoka nośność,

  • stabilna i wytrzymała konstrukcja,

  • łatwość montażu i demontażu,

  • możliwość rozbudowy i modyfikacji,

  • modularna konstrukcja pomostu montowana wyłącznie za pomocą łączników śrubowych,

  • możliwość dostosowania antresoli do indywidualnych potrzeb klienta dzięki dużej różnorodności rozmiarów i metod konstrukcji.

Dlaczego warto wybrać antresole magazynowe? Do najważniejszych korzyści z zastosowania tego typu konstrukcji w hali przemysłowej zaliczamy uniwersalność, opłacalność oraz szybkość realizacji. Zamiast przebudowy, zdecyduj się na montaż antresoli magazynowej sprawnie i zgodnie z normami bezpieczeństwa, współpracując z ekspertami z 4TECH.

Antresola magazynowa – rozwiązanie skrojone na miarę konkretnych potrzeb

Rozwiązaniem kłopotów z brakiem miejsca na przechowywanie produktów, dokumentów czy wygospodarowaniem dodatkowego miejsca dla pracowników biurowych jest właśnie antresola. Magazyn, hala fabryczna czy inny obiekt będą dobrze spełniać swoją rolę tylko wtedy, kiedy będą starannie zagospodarowane. W trosce o zadowolenie naszych klientów elastycznie dostosowujemy się do Twoich wymagań. Gwarantujemy, że nasi specjaliści znajdą rozwiązania konstrukcyjne, dostosowane do specyfiki Twojej hali i potrzeb Twoich pracowników.

Nietypowy układ, duże wymiary albo ściśle określona kolorystyka nie stanowią dla nas najmniejszego wyzwania. Każda antresola magazynowa 4TECH jest projektowana, a następnie montowana na podstawie konkretnych wytycznych. Nie boimy się wyzwań – mamy pewność, że podołamy każdemu zadaniu.

Solidna antresola – magazyn na długie lata

Antresole magazynowe wykonujemy wyłącznie z atestowanych materiałów najwyższej jakości. Potwierdzeniem standardu naszych usług jest certyfikat jakości PN-EN ISO 3834-3:2007 oraz referencje zadowolonych klientów. Każda konstrukcja spełnia rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Dzięki zastosowaniu materiałów o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne, zrealizowane przez nas projekty antresoli magazynowych są funkcjonalne przez długie lata.

Powiększenie firmy, reorganizacja, stworzenie nowych stanowisk czy zmiana siedziby nie muszą oznaczać inwestycji w nową infrastrukturę. Walorem proponowanych przez nas rozwiązań jest ich uniwersalność. Każdą konstrukcję w dowolnym momencie można zdemontować, zmodyfikować i złożyć ponownie w innym miejscu.

Antresole magazynowe – kolejny obszar działania 4TECH

Antresole magazynowe 4TECH wyjechały za granicę. W swojej pracy nie ograniczamy się bowiem do terenu Polski. Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, prowadzących prężnie rozwijające się firmy, działające poza granicami kraju, oferujemy montaż antresoli magazynowych na terenie całej Europy.

Współpraca z klientem obejmuje sporządzenie projektu, przewóz części konstrukcyjnych oraz przygotowanie terenu do pracy. Dzięki pełnemu zaangażowaniu na każdym etapie projektu, kadrze wykwalifikowanych, ambitnych specjalistów i parkowi zaawansowanych technologicznie maszyn czas realizacji projektu jest maksymalnie skrócony.

Antresole magazynowe – dodatkowa powierzchnia użytkowa bez konieczności rozbudowy magazynu

Antresole magazynowe mają na celu jak największą optymalizację powierzchni hali, poprzez pełniejsze wykorzystanie kubatury obiektu i stworzenie dodatkowej przestrzeni. Poprzez zastosowanie antresoli magazynowej uzyskujesz dodatkowe miejsce produkcyjne, magazynowe lub powierzchnię o innym zastosowaniu. Bezpieczny, szybki i wygodny dostęp do każdego miejsca powiększonego składu, zapewniają zastosowane schody w wybranych przez Ciebie punktach. Dodatkowa, nadbudowana powierzchnia gwarantuje szybki zwrot kosztów inwestycji.

Proponujemy pełną obsługę i realizację pomostów oraz antresol magazynowych o dowolnych wymiarach, kształcie czy lokalizacji. Doświadczony zespół inżynierów 4TECH zapewni fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji inwestycji. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy chętnie przedstawią szczegóły oferty i odpowiedzią na wszelkie pytania.