Hale namiotowe przemysłowe

hale namiotowe przemysłowe

Hale namiotowe przemysłowe 4TECH to uniwersalne, ekonomiczne i funkcjonalne obiekty całoroczne lub sezonowe wykonane z najlepszych materiałów zapewniających efektywną eksploatację i wytrzymałość na długie lata. Duże namioty przemysłowe bazują na konstrukcjach szkieletowych z prefabrykatów aluminiowych lub stalowych odpowiednio zabezpieczonych przed korozją. Zależnie od potrzeb Twojego przedsiębiorstwa możesz zdecydować się na lekkie, ale wytrzymałe poszycia plandekowe lub te, które będą znacznie trwalsze, z blachy trapezowej lub płyt warstwowych. Namioty przemysłowe 4TECH znajdują zastosowanie w wielu branżach, w tym w przemyśle spożywczym, odzieżowym, motoryzacyjnym, maszynowym, elektronicznym, rolniczym i meblarskim. Każdy projekt hali namiotowej przemysłowej dostosowujemy do specyfiki działalności danej firmy oraz warunków eksploatacji obiektu. Wykorzystując ocynkowaną konstrukcję stalową oraz płyty z warstwą izolacyjną, tworzymy namioty przemysłowe ocieplane, odporne na zmiany pogody, promieniowanie UV i uszkodzenia mechaniczne, gwarantując bezpieczeństwo pracy oraz odpowiednie warunki do przechowywania produktów i maszyn.

Namioty przemysłowe – projekt i budowa

Duże namioty przemysłowe to projekty, które realizujemy z pełnym zaangażowaniem, zaczynając pracę nad realizacją Twojej inwestycji od analizy potrzeb i wymagań firmy. Kluczowe znaczenie dla przedsiębiorców, którzy chcą postawić namiot przemysłowy najczęściej mają ochrona hali przed wpływem warunków atmosferycznych oraz optymalna izolacja termiczna. W projekcie uwzględniamy zatem zastosowanie hali, lokalizację, okres użytkowania oraz wymagane obciążenia śnieżne i wietrzne, co determinuje wybór konstrukcji aluminiowej lub stalowej. Lekka i wytrzymała konstrukcja zbudowana z aluminiowych profili również może być dostosowana do lokalnych obciążeń wiatrowych i śnieżnych. Do magazynowania towarów o małej tolerancji na zmiany temperatury znacznie lepszym wyborem będzie izolowana termicznie hala namiotowa przemysłowa o konstrukcji stalowej i poszyciu z płyt warstwowych, w której można zamontować system grzewczy. Namioty przemysłowe całoroczne o właściwościach termoizolacyjnych powinny powstawać z materiałów ograniczających utratę ciepła. Gdy wybierzesz odpowiednie elementy z ekspertami 4TECH, przejdziemy do produkcji prefabrykatów, a następnie dostarczymy elementy konstrukcji na plac budowy i szybko wzniesiemy spersonalizowany namiot przemysłowy, który pomoże w rozwoju Twojej firmy.

Namioty przemysłowe całoroczne 4TECH

Izolowane namioty przemysłowe całoroczne to solidne i wytrzymałe konstrukcje stalowe lub aluminiowe o właściwościach termoizolacyjnych wyposażone w system grzewczy, nagrzewnice lub promienniki ciepła. Metalową konstrukcję hali namiotowej przemysłowej wieńczy zadaszenie, które może być pokryte pojedynczą lub podwójną warstwą plandeki PVC (Termodach). Większy komfort cieplny zapewnia zastosowanie Termodachu wyposażonego w pompę wtłaczającą powietrze oraz czujniki, regulujące i utrzymujące odpowiednie ciśnienie wewnątrz dachu. Zaawansowany system termoregulacji zmniejsza efekt skraplania się pary wodnej oraz zapobiega zaleganiu śniegu na dachu hali.

Namioty przemysłowe ocieplane są wykorzystywane najczęściej do przechowywania towarów wymagających określonych warunków i wrażliwych na zmiany temperatury, np. żywności, płodów rolnych i leków. Wytrzymałość użytych materiałów i szczelność konstrukcji pozwalają na efektywne oraz długotrwałe ocieplenie wnętrza obiektu, bez dużych strat energii. Co ważne, nieizolowane namioty przemysłowe nie są przeznaczone do ogrzewania. Podjęcie takiej próby będzie generować spore koszty, a cel na pewno nie zostanie osiągnięty. Równie ważne jest dobranie odpowiedniej izolacji termicznej dachu namiotu przemysłowego ocieplanego.

Postaw na sprawdzone produkty. Wybierz namiot przemysłowy sezonowy lub całoroczny 4TECH i skorzystaj z wiedzy ekspertów, którzy krok po kroku poprowadzą Cię przez cały proces, aż do zrealizowania inwestycji – szybko, oszczędnie i bezproblemowo.