Hala basenowe producent

Hala basenowaWytrzymała i solidna hala basenowa – na sezon lub cały rok

Hala basenowa to doskonała alternatywa dla obiektów murowanych – w porównaniu z tradycyjnymi budynkami wyróżnia się przede wszystkim krótkim czasem montażu, brakiem konieczności uzyskania odpowiedniego zezwolenia, a także niższymi kosztami realizacji i utrzymania. Hale basenowe dostępne w naszej ofercie to solidne i nowoczesne obiekty oparte na lekkiej i wytrzymałej konstrukcji. Od razu po wzniesieniu są gotowe do użytkowania, zapewniając niezawodną ochronę basenu oraz gwarantując komfort i bezpieczeństwo użytkowników. Znakomicie sprawdzają się zarówno jako obiekty całoroczne, jak i sezonowe – w przypadku korzystania z hali jedynie w okresie jesienno-zimowym można z łatwością złożyć namiot i ponownie zamontować go w kolejnym sezonie.

Hala basenowa dostosowana do Twoich potrzeb

Fourtech, jako lider produkcji całorocznych hal, oferuje wytrzymałe, zaawansowane technologicznie namioty basenowe. Nasze obiekty dostosowujemy do zbiorników wodnych każdej wielkości – to Państwo, w zależności od potrzeb i oczekiwań, decydują o ich rozmiarze, rodzaju dachu i budowie ścian. Prosta, lekka konstrukcja może być z łatwością rozbudowana, a w razie potrzeby także rozmontowana i przechowywana lub przeniesiona w inną lokalizację.

Hala basenowa – na każdą pogodę

Oferowane przez nas hale to zaawansowane technologicznie rozwiązania, które pozwalają na korzystanie z basenu niezależnie od pory roku czy pogody. Innowacyjne, trwałe konstrukcje są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak śnieg, deszcz, mróz i wiatr. Wykonane z tkaniny poliestrowej, pokryte podwójnie PCV zadaszenie to gwarancja komfortu cieplnego. Termo-dach jest również wyposażony w pompę wtłaczającą powietrze oraz czujniki regulujące i utrzymujące odpowiednie ciśnienie wewnątrz konstrukcji – zaawansowany system zapobiega skraplaniu się pary wodnej i zaleganiu śniegu zimą.

Hala basenowa w sezonie zimowym stanowi doskonałe zabezpieczenie przed niskimi temperaturami i zapobiega ulatnianiu się ciepła z wnętrza obiektu. Latem chroni przed promieniami słonecznymi i upałem, zapewniając przyjemny chłód. Budowa namiotów basenowych pozwala w znaczący sposób ograniczyć koszty ogrzewania i eksploatacji obiektu.

Wentylacja hali basenowej

Ze względu na wysoki dobowy poziom odparowywania wody, każda hala basenowa(niezależnie od intensywności użytkowania) wymaga zainstalowania specjalnego systemu klimatyzacyjnego. Aby utrzymać odpowiednio niską wilgotność w namiotach, wszystkie obiekty wodne wyposaża się w centralne systemy wentylacji basenowej. Zapewniają one stałą temperaturę wnętrza i stwarzają optymalne warunki do korzystania z obiektu, dbając o komfort i dobre samopoczucie użytkowników stref wodnego wypoczynku. Utrzymanie parametrów powietrza na stałym, niezmiennym poziomie pełni również funkcję długotrwałego zabezpieczenia konstrukcji budynku przed uszkodzeniami spowodowanymi wilgocią, a co za tym idzie, pozwala zredukować koszty konserwacji obiektu.