Hala aluminiowa – szybko, tanio funkcjonalnie!

Prowadzisz firmę eventową organizującą koncerty? A może pragniesz otworzyć swój warsztat, ale przed realizacją marzenia powstrzymują Cię wysokie koszty wynajmu lub budowy budynku? Doskonałą alternatywą dla standardowych obiektów wznoszonych z cegieł są lekkie hale namiotowe – innowacyjne, wielozadaniowe konstrukcje o ogromnych możliwościach. Czym charakteryzuje się hala aluminiowa spod szyldu 4Tech?

Lekkie hale namiotowe – zastosowanie

Hala aluminiowa jest lekką konstrukcją wznoszoną z wytrzymałego metalu o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne. Do ich największych atutów bez wątpienia zaliczyć możemy zaskakująco szybki czas realizacji projektu, uniwersalność oraz niskie koszty na poziomie inwestycji, a następnie utrzymania. Hale namiotowe aluminiowe znajdują szerokie zastosowanie. Mogą pełnić funkcje pawilonów handlowych i wystawienniczych, magazynów, obiektów sportowych, przestrzeni eventowej, warsztatów. Pokrycia ścienne i dachowe hali aluminiowej wykonywane są z tkanin poliestrowych renomowanych marek, takich jak Sakoplan, Sattler czy Mehler. Zadaszenie konkretnego obiektu uzależnione jest od preferencji inwestora – w naszej ofercie znajdują się hale aluminiowe z dachem jedno- lub dwuspadowym. Obiekty są skonstruowane w taki sposób, że wykonywanie fundamentów staje się zbędne. Solidnie zakotwione do twardego podłoża konstrukcje zachowują pełną stabilność, a ich użytkowanie jest w pełni bezpieczne.

Nowoczesne hale namiotowe aluminiowe na niepogodę

Proponowane przez nas hale namiotowe są obiektami całorocznymi. Aby zwiększyć termoizolacyjność metalowych konstrukcji, stosujemy podwójną plandekę w systemie nadmuchowym (Termo-Dach). Alternatywą dla Termo-Dachu jest pokrycie górnej części konstrukcji plandeką PCV. Ponadto, każda hala aluminiowa posiada fartuch uszczelniający oraz bramę segmentową lub przesuwną.

Hale aluminiowe skrojone na miarę Twoich potrzeb

Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć dużą przestrzeń, w której zorganizujesz targi branżowe, czy planujesz postawić na swojej działce niewielki warsztat, możesz mieć pewność, że lekkie hale namiotowe spełnią Twoje oczekiwania. Każda konstrukcja projektowana jest przez naszych inżynierów na podstawie indywidualnych wytycznych dostarczonych przez klienta. Ważnym etapem współpracy jest stworzenie szczegółowego planu, który pozwoli zaprojektować obiekt dostosowany do użytku w konkretnym przypadku. Co ważne, halę aluminiową można w każdym momencie zdemontować i przenieść w inne miejsce, rozbudować lub zmodyfikować. Zamówiona hala może mieć dowolne wymiary i kształt. Co ważne, swoje usługi świadczymy na terenie całej Europy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, oferujemy również wynajem konstrukcji metalowych na korzystnych warunkach.

Zaufaj specjalistom

Firma 4Tech od lat dostarcza przedsiębiorstwom i klientom indywidualnym kompleksowych rozwiązań. Projektowane i wznoszone przez nas hale namiotowe aluminiowe są dopracowane w detalach pod kątem funkcjonalnym i estetycznym. Do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie atestowane materiały. Dzięki kadrze wykwalifikowanych, doświadczonych specjalistów, zaawansowanemu technologicznie parkowi maszyn, pasji i nieustannemu rozwojowi możemy poszczycić się pozycją lidera w swojej branży. Najlepszym potwierdzeniem standardu naszych usług jest posiadany certyfikat jakości PN-EN ISO 3834-3:2007.