Blog2020-10-16T11:57:08+02:00
1407, 2021

Ile kosztuje postawienie hali namiotowej w 2021 roku?

14 lipca, 2021|

Inwestorzy szukający możliwości rozwoju swojego biznesu coraz częściej rezygnują z hal stalowych czy budynków murowanych, decydując się na postawienie hali namiotowej. Wpływ na ich decyzję mają przede wszystkim atrakcyjna cena oraz możliwość szybkiego demontażu hali po to, by zmienić jej lokalizację. Ile kosztuje hala namiotowa w 2021 roku? W poniższym artykule znajdziesz średnie stawki zarówno za nowe jak i używane hale.

Hala […]

3105, 2021

Wznieś centrum rozrywki – czyli jak stać się właścicielem hali sportowej

31 maja, 2021|

Przeznaczenie mającej dopiero powstać hali może być różnorakie – wszystko zależy od tego, jakie są potrzeby inwestora.

Wielu ludzi doskonale zdaje sobie sprawę, że specjalizujące się w stawianiu hal firmy realizują zamówienia dla przedsiębiorstw, których charakter działalności wymaga posiadania określonych powierzchni magazynowych.

W tym artykule blogowym chcemy podzielić się ekscytującą informacją.

Hale mogą mieć również charakter sportowy!

Klienci mają wybór – stalowe i aluminiowe […]

3105, 2021

Jak zbudować profesjonalną wiatę dla bydła?

31 maja, 2021|

Hodowla bydła, podobnie jak inne branże wymaga najwyższej klasy rozwiązań. Inwentarz musi posiadać bezpieczne schronienie przed warunkami atmosferycznymi, a ponadto posiadać warunki maksymalnie zbliżone do tych, które panują w tradycyjnych oborach.

Profesjonalna wiata dla bydła ma mnóstwo zalet. Przede wszystkim, czas budowy jest znacznie krótszy niż w przypadku murowanego obiektu. Na uwagę zasługuje także cena. Koszt budowy wiaty dla bydła nie […]

3105, 2021

Jak skutecznie ogrzać halę magazynową?

31 maja, 2021|

Rozwój technologii oraz materiałów o właściwościach termoizolacyjnych pozwolił na spełnienie coraz większych wymagań stawianych producentom hal magazynowych w kwestii systemów ogrzewania.

Prawidłowe ogrzewanie hali magazynowej może stanowić wyzwanie dla inwestora. Ogromna powierzchnia budynku w połączeniu z jego wysokością i specyficzną budową będą miały wyraźny wpływ na wybór sposobu ogrzewania. Kwestia prawidłowego zaplanowania systemu grzewczego jest bowiem bezpośrednio związana z kosztami eksploatacyjnymi.

Jednym z pierwszych […]

3105, 2021

Hala magazynowa – uniwersalne rozwiązanie w wielu branżach

31 maja, 2021|

Tradycyjne magazyny murowane coraz częściej wypierane są przez zyskujące popularność hale magazynowe. Nowoczesne oraz funkcjonalne hale magazynowe można dowolnie dopasować do potrzeb naszego biznesu. W zależności od charakteru branży oraz specyfiki pracy w firmie, hale magazynowe mogą być wykorzystane na wiele rozmaitych sposobów.

Budowa hal magazynowych to rozwiązanie, które szczególnie upodobali sobie przedsiębiorcy. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że czas budowy hali […]

3105, 2021

Hala namiotowa a podatek od nieruchomości

31 maja, 2021|

Obecnie coraz więcej przedsiębiorców w ramach prowadzonej działalności decyduje się na postawienie na swoim gruncie hali namiotowej. W związku z tym, kwestia opodatkowania hal namiotowych już od wielu lat budzi niemałe kontrowersje. Co więcej, na próżno szukać w tym temacie jednej konkretnej odpowiedzi ponieważ zarówno opinie organów podatkowych, jak i orzeczenia sądów administracyjnych są często rozbieżne.

Rodzaje obiektów budowlanych

Zgodnie z polskim prawem […]

Go to Top