Hale garażowe

hale garażowe

Hale garażowe 4TECH wyróżniają się uniwersalnością, trwałością oraz najwyższą jakością wykonania. Sprawdzą się doskonale w Twojej branży, jeśli potrzebujesz funkcjonalnej przestrzeni, którą możesz wykorzystać na wiele sposobów, w tym jako całoroczny, ocieplony magazyn lub warsztat. Hale stalowe garażowe są dostępne w kilku wariantach. Znajdź taką halę i poszycie oraz takie elementy wykończenia, które będą idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Wybierz starannie zaprojektowane prefabrykaty, modułowe elementy hali i indywidualnie dobrane materiały tak, aby inwestycja w halę garażową szybko się zwróciła, gwarantując komfort i bezpieczeństwo użytkowania dodatkowego miejsca. Sprawdź, jak powstają hale garażowe 4TECH, na co zwrócić uwagę, wybierając wykonawcę oraz jakich formalności trzeba dopełnić.

Hale garażowe – projekty i wykonawstwo

Hale garażowe są dostępne przede wszystkim w dwóch wariantach. Do wyboru masz hale garażowe nieocieplane oraz hale garażowe ocieplane. Wybór zależy od tego, jakie towary, sprzęty, maszyny lub pojazdy będziesz przechowywać w hali garażowej oraz jakie wymogi termiczne powinna spełniać. Hale garażowe ocieplane ze stali są wyposażone w płyty warstwowe z rdzeniem wypełnionym sztywną pianką poliuretanową, która zapewnia odpowiednią termoizolację i wygłuszenie. W gotowej hali stalowej garażowej możemy zamontować dodatkowo ogrzewanie, klimatyzację oraz inne instalacje branżowe, zapewniając komfort użytkowania obiektu przez cały rok.

Hale garażowe stawiamy szybko i terminowo, dzięki sprawdzonemu procesowi realizacji inwestycji. Pierwszym etapem jest dokładna analiza Twoich potrzeb. Następnie eksperci 4TECH zarekomendują nowoczesne oraz idealnie dopasowane do potrzeb i wymogów technicznych Twojej branży hale. Podczas wizji lokalnej sprawdzamy warunki terenu i przechodzimy do planowania budowy hali stalowej garażowej krok po kroku. Drugim etapem jest budowa hali garażowej na podstawie sporządzonego projektu.

Hale stalowe garażowe – stabilność i bezpieczeństwo

Na co zwrócić uwagę, planując postawienie hali garażowej? Jako inwestor, musisz pamiętać o tym, że wzniesienie hali garażowej całorocznej jako budynku lub pomieszczenia, trwale związanego z gruntem, wydzielonego za pomocą przegród budowlanych i wyposażonego w dach, wiąże się z koniecznością dopełnienia kilku formalności. Wniosek o pozwolenie na budowę trzeba złożyć w starostwie powiatowym, właściwym urzędzie, w wydziale architektury lub urbanistyki. Do wniosku należy dołączyć niezbędne dokumenty. Jeśli na dany obszar nie ma Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, do wniosku musisz dołączyć decyzję o wydaniu warunków zabudowy.

Czym wyróżniają się nowoczesne hale garażowe? Projekty i zrealizowane przez nas inwestycje mówią więcej niż słowa, ale warto przyjrzeć się również jakości i pochodzeniu poszczególnych komponentów wykorzystywanych do budowy obiektów. W 4TECH sami zajmujemy się produkcją prefabrykatów, dbając o każdy szczegół. Stawiając hale stalowe garażowe, największy nacisk kładziemy na przygotowanie terenu i fundamentów, wzniesienie stabilnego szkieletu ze stali, odpowiednio zabezpieczonego przed korozją i odpornego na uszkodzenia mechaniczne, dobranie odpowiedniego poszycia dachowego oraz ścian (płyty warstwowe, plandeka, blacha trapezowa) oraz wykonanie ergonomicznej posadzki z powierzchnią żywiczną lub epoksydową.

Odkryj potencjał, który drzemie w przemyślanych halach garażowych ocieplanych i nieocieplanych firmy 4TECH. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej na temat wyceny projektu oraz realizacji inwestycji.