Certyfikaty

Referencje

Duże doświadczenie oraz zaangażowanie zarówno kadry inżynierskiej, kierowniczej i właścicieli oraz całej załogi montażystów przy realizacji naszej hali pozwoliło na terminowe wykonanie oraz uzyskanie zamierzonych efektów architektonicznych i funkcjonalnych.

Łukasz Samołajtis, Prezes Zarządu
Wysoko oceniam projekt jak i wykonanie hali z naciskiem na profesjonalizm, a także elastyczność niezbędną przy tego rodzaju pracach. Jestem zadowolony z wykonanych dla mojej firmy usług.
Piotr Bukowski, Właściciel

Firma 4Tech Sp. z o.o. w obecnym kształcie wprowadziła wiele usprawnień produkcyjnych poprzez zabudowę wewnątrz hali i modyfikację, przebudowę obecnych stanowisk. Okazała się bardzo dobrym partnerem na przestrzeni całego okresu współpracy. wykonując wszelkie powierzone prace z wielką fachowością, zaangażowaniem oraz kulturą.

Krzysztof Walicki, Prezes Motortech Polska

Dziękujemy firmie 4Tech Sp. z o.o. S.K. za pomysłowość i realizację projektu oraz montażu obiektu gastronomicznego. Zlecenie zostało wykonane bardzo profesjonalnie i staranne, materiały zostały dostarczone w terminie zgodnym z umową.

Bogdan Maliszkiewicz, Dyrektor
Profesjonalizm i fachowość, zarówno na etapie planowania jak i w trakcie realizacji oraz personalne podejście do mojej osoby jako inwestora sprawiają, że z pełną odpowiedzialnością mogę rekomendować firmę 4Tech Sp. z o.o. jako solidnego i godnego zaufania partnera w interesach.
Jacek Romanowski, Firma Handlowo Usługowa
Doświadczenie pracowników firmy pozwala wskazać nam tego kontrahenta nie tylko jako dobrego partnera handlowego, ale również jako rzetelnego wykonawcę zlecanych realizacji i projektów w zakresie ich działalności.
Piotr Nowicki, Wiceprezes Zarządu Blachy Pruszyński
Na podstawie wzajemnej współpracy z przyjemnością możemy polecić firmę 4Tech Sp. z o.o. jako doświadczonego, solidnego i godnego zaufania partnera.
Łukasz Wrona, Dyrektor Działu Sprzedaży Aliplast Sp. z o.o.

Z ogromną przyjemnością wystawiam jak najlepsze referencje firmie 4Tech Sp. z o.o. z Koszalina. Dali się poznać jako solidny, rzetelny i absolutnie profesjonalny zespół.

Piotr Pająk, Zenit Bau
Z przyjemnością rekomendujemy Firmę 4Tech Sp. z o.o. jako rzetelnego wykonawcę i solidnego współpracownika. Realizacja zlecenia na budowę hali namiotowej, zarówno projekt jak i wykonanie, spełniły w pełni nasze oczekiwania co do jakości i profesjonalizmu.
Dariusz Draganek, Prezes ADAR HNS Sp. z o.o.
W imieniu Firmy M&S DRAGANEK S. J. rekomenduję Firmę 4Tech Sp. z o.o. jako rzetelnego, wiarygodnego i profesjonalnego wykonawcę. Wynikiem współpracy jest zrealizowanie dla naszej spółki dwóch projektów na budowę hal namiotowych.
Marcin Draganek, M&S Draganek Sp. J.
Firma P.P.H.U. „Stolmach” Piotr Łukasiuk z przyjemnością zaświadcza, iż firma 4Tech Sp. z o.o. S.K. z siedzibą w Koszalinie, na nasze zlecenie wykonała, dostarczyła i zamontowała halę namiotową o powierzchni łączniej 150m2 . Wszystkie wymienione wyżej prace zostały wykonane zgodnie z ustaleniami, rzetelnie i w uzgodnionych terminach.
Piotr Łukasiuk
Współpracę z Firmą 4Tech Sp. z o.o. S.K. oceniamy bardzo wysoko w szczególności za zaangażowanie i profesjonalizm pracowników przy realizacji inwestycji. Całość robót została wykonana z należytą starannością, a jakość produktu pod każdym względem spełnia nasze wymagania.
Tomasz Kaliszczak, Piekarnia-Cukiernia Kaliszczak

W imieniu firmy GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o. chciałbym podziękować firmie 4Tech Sp. z o.o. S.K. za pracę włożoną w wykonanie hali namiotowej o powierzchni łącznej 600m2. Zamówienie zostało zrealizowane w terminie, zgodnie z wszelkimi ustaleniami zawartymi w umowie. Inwestycja przebiegła bez jakichkolwiek zastrzeżeń, a efekt końcowy spełnił w całości nasze oczekiwania.

Konrad Klupczyński, Dyrektor zakładu

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Konocar dziękuje firmie 4Tech za profesjonalne podejście i fachowe wykonanie hali namiotowej o powierzchni 120 m2. Z pełnym przekonanie możemy polecić firmę 4Tech z Koszalina jako wybór doświadczonego i rzetelnego producenta hal.

Kazimierz Konowałek, Dyrektor generalny

Firma Mar-Pol Marcin Janusz z przyjemnością zaświadcza, iż firma 4Tech Sp. z o.o. S.K. z siedzibą w Koszalinie, na nasze zlecenie wykonała, dostarczyła i zamontowała halę namiotową o powierzchni 80m2. Polecamy firmę 4Tech Sp. z o.o. S.K. jako rzetelnego i uczciowego Partnera.

Marcin Janusz, Właściciel
Firma FOSFAN S.A. z przyjemnością zaświadcza, iż firma 4Tech Sp. z o.o. S.K. z siedzibą w Koszalinie, na nasze zlecenie wykonała, dostarczyła i zamontowała halę namiotową o powierzchni łączniej 136m2. Wszystkie wymienione wyżej prace zostały wykonane zgodnie z ustaleniami, rzetelnie i w uzgodnionych terminach. Jakość przeprowadzonych prac jest potwierdzeniem dysponowania przez firmę 4Tech Sp. z o.o. S.K. wysoko wykwalifikowaną kadrą inżynieryjno-techniczną.
Mirosław Warenik, Dyrektor ds. rozwoju

Jesteśmy usatysfakcjonowani ze współpracy z firmą 4Tech Sp. z o.o. S.K., co pozwala nam udzielić rekomendacji tej firmie, jako wiarygodnej, solidnej, fachowej i godnej polecenia innym Inwestorom.

Leszek Karbowski, Dyrektor

Z uznaniem stwierdzamy solidność wykonanych przez firmę 4Tech Sp. z o.o. S.K. dwóch hal namiotowych. Jako użytkownicy hal, wyrażamy zadowolenie z wysokiej jakości usług oraz optymalizacji projektowych oferowanych przez 4Tech Sp. z o.o. S.K. wobec czego, z pełną odpowiedzialnością polecamy tę Firmę jako Generalnego Wykonawcę oraz Projektanta.

Mariusz Dziopa, Dyrektor Administracji Gospodarki Magazynowej

W trakcie realizowania inwestycji firma 4Tech wykazała się fachową wiedzą, starannością, elastycznością jak również dobrymi pomysłami i sugestiami.

Jacek Strycharczyk, Członek Zarządu

Firma 4Tech Sp. z o.o. S.K. z powierzonej inwestycji wywiązała się w sposób nie budzący zastrzeżeń, terminowo oraz zgodnie z projektami i obowiązującymi przepisami.

Jacek Szkodziński