Hale inwentarskie

Hale stalowe

Aby móc w szybki sposób rozbudować budynki inwentarskie i powiększyć dostępną powierzchnię, dobrym pomysłem będzie skorzystanie z funkcjonalnych hal od 4Tech. Hale inwentarskie mogą z powodzeniem zapewniać odpowiednie warunki zwierzętom – to możliwe dzięki solidnej konstrukcji, a także zastosowaniu wytrzymałych materiałów o dobrych właściwościach w kwestii izolacji. Oferta 4Tech umożliwia dostosowanie parametrów hali inwentarskiej – rodzaju dachu, pokrycia i elementów dodatkowych – do indywidualnych wymagań.

Hale inwentarskie – wytrzymałe i praktyczne

Hale inwentarskie od 4Tech są dostępne w dwóch wariantach, różniących się głównym materiałem wykorzystanym w konstrukcji – może to być stal lub aluminium. Obydwa rozwiązania zapewniają wysoką wytrzymałość i stabilność. Ponadto możliwy jest wybór rodzaju pokrycia ścian (plandeka, blacha, płyta i fasada), a także typu dachu – dwuspadowy lub jednospadowy. Co więcej, w przypadku hal inwentarskich można rozszerzyć konstrukcję o dodatkowe elementy niezbędne do efektywnego i zgodnego z obowiązującymi normami chowu zwierząt. Wśród dostępnych opcji znajdują się okna, drzwi, bramy, wentylacja, a także rynny, obróbki blacharskie i odbojniki.

Hale inwentarskie są przeznaczone do całorocznej eksploatacji. Największe zalety takich obiektów to szybki czas montażu, niższe koszty utrzymania w porównaniu z tradycyjnymi halami, lekka i wytrzymała konstrukcja, a także możliwość zastosowania izolacji i wentylacji odpowiednio dostosowanej do chowu zwierząt. Cennym udogodnieniem jest także opcja poszerzenia ich funkcjonalności o dodatkowe rozwiązania, które podniosą praktyczność hal inwentarskich.

Do czego można wykorzystać hale inwentarskie?

Hale inwentarskie od 4Tech mogą być wykorzystywane w hodowli trzody chlewnej, bydła, drobiu, koni czy owiec. Tak wszechstronne zastosowanie jest możliwe dzięki różnym rodzajom konstrukcji. Wśród dostępnych opcji znajdują się zarówno konstrukcje z ociepleniem, jak i bez. Odpowiednią temperaturę zapewniają specjalne warstwy izolacyjne, a także dach PVC dostępny w trzech wersjach – z warstwą folii izolacyjnej, podsufitką antyskropleniową i dachem pneumatycznym. Zastosowanie hal inwentarskich może obejmować liczne potrzeby gospodarstw rolnych.

Hale inwentarskie od 4Tech to najlepsze rozwiązanie dla klientów, którzy chcą skorzystać z funkcjonalnej alternatywy w cenie niższej niż standardowa hala dla zwierząt. W przypadku tradycyjnych konstrukcji wysokie koszty wiążą się zarówno z samym postawieniem hali, jak i dostosowaniem jej do wymagań stawianych przez hodowlę. Wykorzystanie hal inwentarskich pozwala w krótkim czasie zrealizować konstrukcję i od razu zająć się efektywną hodowlą zwierząt.