Hale namiotowe handlowe

peugeot - hala namiotowa handlowaProwadzenie działalności handlowej wiąże się z koniecznością zapewnienia ciepłej i suchej przestrzeni sprzedażowej oraz miejsca na magazynowanie asortymentu. Budowa stałego murowanego pawilonu zazwyczaj jest długa i generuje spore koszty. Dlatego warto zwrócić uwagę na alternatywne rozwiązanie, jakim są hale handlowe firmy 4Tech. Proponowane konstrukcje doskonale sprawdzają się w roli obiektów sprzedażowych, jednocześnie są lekkie i powstają w zaledwie kilka miesięcy. Ich dodatkowym atutem jest możliwość dostosowania projektu takiej hali do konkretnych potrzeb klienta i sprzedawanego asortymentu.

Hale handlowe stałe i tymczasowe

Zależnie od wyboru typu konstrukcji hale namiotowe handlowe mogą pełnić funkcję pawilonu tymczasowego lub całorocznego. W pierwszym wypadku budujemy je z lżejszych materiałów, dzięki czemu są nieco tańsze, ale nie zapewnią komfortu termicznego zimą. To doskonałe rozwiązanie na letnie eventy lub sezonową wyprzedaż prowadzoną przez hipermarket.

Hale handlowe całoroczne natomiast mogą stać się odpowiednim miejscem dla:

  • targów owocowo-warzywnych;
  • targów kwiatowych;
  • targów mięsnych;
  • sprzedaży maszyn rolniczych;
  • sprzedaży materiałów budowlanych;
  • sprzedaży sprzętu AGD;

oraz, przy odpowiedniej organizacji wnętrza, stanowiska prowadzące sprzedaż produktów spożywczych, kosmetyków itp.

Hale namiotowe dostosowane do asortymentu i wymogów sprzedaży

Jeśli jesteś handlowcemzajmujesz się sprzedażą detaliczną lub hurtową, z pewnością wiesz, jak ważne jest przestrzeganie przepisów BHP i sanitarnych. Często do zaakceptowania pomieszczenia przez odpowiednie służby niezbędne jest zamontowanie dodatkowych usprawnień czy instalacji. Dotyczą m.in. wentylacji, dostępu do światła dziennego, wyjść ewakuacyjnych czy wody i sanitariatów.

Projektując i budując hale handlowe, specjaliści z firmy 4Tech uwzględniają indywidualne życzenia klientów, tak aby gotowe obiekty mogły pełnić wyznaczone im funkcje. W razie potrzeby montujemy odpowiednią liczbę drzwi, okien oraz bramytakże z napędem automatycznym. Istnieje też możliwość dowolnego podziału wnętrza, by dostosować je do potrzeb sprzedaży i magazynowania artykułów.

Lekkie pawilony o dowolnej kubaturze

Proponowane przez nas hale handlowe mogą mieć dowolną powierzchnię i wysokość. Pokrywamy je też dachem stałym lub plandeką z PCV zgodnie z życzeniem klienta. Druga możliwość znacznie lepiej się sprawdza w przypadku pawilonów sezonowych. Można je bowiem łatwo zdemontować i przenieść w inne miejsce lub też zmagazynować do kolejnego sezonu.

W budowaniu hal namiotowych mamy duże doświadczenie. Zrealizowaliśmy już wiele udanych inwestycji nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Dlatego oferujemy klientom pomoc w wyborze najlepszego rozwiązania. Hale namiotowe 4Tech wyróżniają się estetycznym wykonaniem oraz bezpieczeństwem użytkowania. Konstrukcje są stabilne, a obiekty spełniają wymogi ochrony Ppoż. Do ich budowy wybieramy wyłącznie materiały wysokiej jakościmające odpowiednie certyfikaty.

Hale namiotowe handlowe 4Tech mogą też być wykorzystywane do innych celów. Jeśli zakończysz wyprzedaż sezonową, obiekt nie musi zostać rozebrany. Bez problemu zaadaptujesz go na potrzeby akcji promocyjnych oraz eventów lub zorganizujesz w nim kiermasz jesienny lub szkolny albo po prostu przeznaczysz na dodatkowy magazyn. Jedną z możliwości jest również wynajęcie hali do czasu, w którym będziesz jej potrzebować.