Hala namiotowa – wynajem

hala namiotowaTymczasowym rozwiązaniem, które pozwoli dysponować dużą powierzchnią pod zadaszeniem, jest używana hala namiotowa. Niezależnie od tego, czy chcesz powiększyć przestrzeń użytkową, pragniesz dodać nowe budynki do istniejącego miejsca czy potrzebujesz przestrzeni na osobne wydarzenie, mamy nowoczesne namioty używane. Ich wynajem jest korzystny i nie wymaga zbyt dużych nakładów finansowych, a do tego można je wykorzystać do różnych działalności.

Firma 4Tech, doświadczony producent stalowych i aluminiowych hali o szerokim zastosowaniu w przemyśle, rolnictwie, handlu i usługach, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferując nie tylko sprzedaż, ale również wynajem obiektów. Jesteś organizatorem jednorazowych targów branżowych? A może chcesz zorganizować wesele lub koncert w plenerze? Hala namiotowa z naszej oferty obiektów używanych pozwoli Ci zrealizować każdy projekt i rozwinąć swoją działalność.

Hale używane – rozwiązania skrojone na miarę

Dzięki doświadczeniu w dostarczaniu niestandardowych rozwiązań przestrzennych na różne okazje możemy pomóc Ci na każdym kroku. Oferujemy hale namiotowe używane do wynajęcia w wielu rozmiarach, które idealnie nadają się na różne wydarzenia. Możemy zapewnić doskonałe miejsce na wesele, najwyższej klasy przestrzeń magazynową i gotowe do użycia konstrukcje, które wspierają każdy inny typ wydarzenia lub działalności, jaki można sobie wyobrazić. Ponadto oferujemy porady, atrakcyjne ceny, współpracę w dobrej atmosferze i pewność, że nasze używane hale namiotowe spełnią swoje zadanie tak, jak należy, zapewniając najwyższą jakość. Z naszych usług skorzystały już zarówno małe przedsiębiorstwa, jak i duże koncerny.

Hala namiotowa używana – wynajem na korzystnych warunkach

Hale namiotowe używane dostępne są w wielu wariantach. Wśród licznych obiektów oferowanych przez 4Tech wyszczególnić możemy hale namiotowe eventowe, targowe, warsztatowe, wystawiennicze, z płyty warstwowej. Każdy budynek wykonany jest z modułowych części, co znacząco ułatwia montaż i umożliwia rozbudowywanie i modyfikowanie gotowego obiektu. Hala namiotowa może być pokryta podwójną plandeką w systemie nadmuchowym (Termo-Dach) lub plandeką PCV. Do produkcji naszych hal używamy okryć dachowych i ściennych z tkanin poliestrowych renomowanych marek takich jak Sakoplan, Sattler oraz Mehler. Wykorzystujemy wyłącznie innowacyjne profile aluminiowe zapewniające doskonałe zamocowanie pokrycia. Nasze projekty mają dachy jedno- i dwuspadowe. Nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne i wykorzystanie wyłącznie atestowanych materiałów o najwyższym standardzie pozwala na maksymalizację możliwości konstrukcji. Całoroczne, wygodne obiekty mogą pełnić funkcję hal sportowych, przestrzeni eventowej, magazynów, garaży, zadaszeń basenów ogrodowych, pawilonów handlowych i targowych. Prosta, a zarazem solidna konstrukcja nie musi być stawiana na fundamentach, co znacząco usprawnia jej montaż. Starannie zakotwione hale są w pełni stabilne nawet na kostce betonowej lub płytach drogowych.

Namiot przemysłowy używany – duża przestrzeń w zasięgu ręki

W 4Tech realizujemy również wszelkiego rodzaju projekty wynajmu dużych magazynów przemysłowych, dla których stosujemy wytrzymałe systemy konstrukcyjne, co jest praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którym zależy na uzyskaniu dodatkowej przestrzeni bez dużych nakładów finansowych.

Oferujemy także namioty magazynowe używane, których konstrukcja pozwala na stworzenie dodatkowej, pojemnej przestrzeni na potrzeby przechowywania np. sezonowych zapasów lub nadwyżki towaru. Takie rozwiązania doceniają nie tylko producenci i rolnicy. Cieszą się one również szczególnym zainteresowaniem podczas wydarzeń sportowych, festiwali oraz wystaw. Dzięki wykorzystaniu używanej hali namiotowej organizacja imprezy plenerowej staje się łatwa i bezstresowa.

hala namiotowa w zakładzie pracyUżywana hala namiotowa – podwójna oszczędność

Rezygnując z realizacji projektu hali od podstaw na rzecz hali namiotowej używanej, oszczędzasz czas i pieniądze. Warto mieć świadomość, że hala namiotowa dostępna na rynku wtórnym może być nawet o połowę tańsza od nowego obiektu w tym samym wymiarze i o tych samych parametrach.

Oszczędność pieniędzy to nie jedyny powód, dla którego warto przyjrzeć się bliżej halom na wynajem. Hala namiotowa używana dostępna jest „od ręki”, dlatego jej zakup jest szczególnie korzystny dla klientów pragnących zredukować czas oczekiwania na realizację inwestycji. Oferujemy wynajem długoterminowy oraz krótkoterminowy. Mamy pewność, że wspólnie znajdziemy optymalne rozwiązania skrojone na miarę indywidualnych potrzeb.

Dla tych, którzy chcą być eko

Zmieniające się realia, w których żyjemy, mają ogromny wpływ na funkcjonowanie firm w każdej branży. Coraz pokaźniejsza rzesza świadomych przedsiębiorców wdraża ekologiczne, nowoczesne standardy. Sposobem na wyświadczenie małej przysługi Matce Ziemi jest korzystanie z zasobów, które już przeszły przez inne ręce. Proponowane przez nas hale na wynajem są doskonałą alternatywą dla nowych budynków. Każda konstrukcja oddawana do użytku naszym klientom jest w doskonałym stanie, zarówno technicznym, jak i wizualnym. Gwarantujemy, że użytkowanie używanych hal namiotowych jest w pełni bezpieczne. Najwyższym potwierdzeniem jakości naszych usług jest certyfikat jakości PN-EN ISO 3834-3:2007, którym możemy się pochwalić.

Współpracuj z najlepszymi

Każda hala namiotowa zaprojektowana i wykonana przez 4Tech składa się z elementów stalowych i aluminiowych najwyższej klasy. Zabezpieczone przed czynnikami zewnętrznymi, odporne na uszkodzenia mechaniczne, wyposażone w nowoczesne systemy dociepleń obiekty mogą być użytkowane całorocznie. Hale nie niszczeją pod wpływem mrozu, wody i promieniowania UV. Swoje usługi świadczymy na terenie całej Europy. Cena wynajmu obiektu używanego jest uzależniona od rodzaju hali, jej powierzchni i wyposażenia. Wszystkich klientów prywatnych i przedstawicieli firm zapraszamy do kontaktu – zespół naszych specjalistów chętnie odpowie na wszystkie pytania i wyceni daną usługę.