Wszyscy wiemy, że ruch to zdrowie. Stare porzekadło mówi “w zdrowym ciele, zdrowy duch”.

Żyjemy w czasach, w którym zdrowy styl życia jest popularyzowany przez sportowców czy aktorów. Bieganie czy nordic walking są coraz popularniejsze, a dzięki orlikom mamy na niemal każdym osiedlu boisko do piłki nożnej i koszykówki.  Stąd zrozumiały wzrost zainteresowania dla hal sportowych, pełniących funkcję boisk piłkarskich, zadaszeń lodowisk czy kortów tenisowych.

Do wykonania zadaszenia wykorzystujemy plandekę PCV renomowanych producentów spełniającą następujące kryteria:

  • gramatura materiału od 650–680 g/m2 do 900 g/m2
  • materiał jest obustronnie lakierowany
  • plandeka posiada certyfikat trudnozapalności zgodnie z normą EN 13501–1
  • plandeka jest odporna na atak grzybów i mikrobów
  • plandeka jest przez nas zgrzewana indukcyjnie, a nie za pomocą ciepłego powietrza, co sprawia że połączenie plandek jest niezwykle odporne na rozwerwanie
  • w plandece możemy wykonać zbrojone naświetla, które rozświetlą halę sportową naturalnym światłem

Dach hali sportowej możemy również wykonać w technologii dmuchanej, tzw.”termodach”, takie rozwiązanie w połączeniu z płytą warstwową na ścianie pozwoli ogrzać halę sportową i wykorzystać ją również w okresie jesienno-zimowym. To rozwiązanie zniweluje również efekt skraplania się pary wodnej wewnątrz hali.

Hala sportowa produkcji firmy 4Tech jest łatwa i szybka w montażu, jednocześnie gwarantuje najwyższą jakość i żywotność. 60 miesięcy gwarancji, to najdłużej na rynku. Zaufały nam tysiące Inwestorów z Polski i Europy. Dołącz do nich!

Hala sportowa wykona przez Fourtech