Wszyscy wiemy, że ruch to zdrowie. Stare porzekadło mówi “w zdrowym ciele, zdrowy duch”. Jako dostawca modułowych rozwiązań przestrzennych firma 4Tech oferuje namioty sportowe na różne okoliczności. Nasze hale mogą stanowić rozwiązania tymczasowe np. na okolicznościowe imprezy sportowe lub zostać ulokowane na dłużej.

Żyjemy w czasach, w którym zdrowy styl życia jest popularyzowany przez sportowców czy aktorów. Bieganie czy nordic walking są coraz popularniejsze, a dzięki orlikom mamy na niemal każdym osiedlu boisko do piłki nożnej i koszykówki.  Stąd zrozumiały wzrost zainteresowania dla hal sportowych, pełniących funkcję boisk piłkarskich, zadaszeń lodowisk czy kortów tenisowych.

Najwyższej jakości hale namiotowe dmuchane

Dysponujemy szeroką gamą innowacyjnych namiotów sportowych, które bardzo dobrze sprawdzają się podczas użytkowania ich przestrzeni. Do wykonania zadaszenia wykorzystujemy plandekę PCV renomowanych producentów spełniającą następujące kryteria:

  • gramatura materiału od 650–680 g/m2 do 900 g/m2
  • materiał jest obustronnie lakierowany
  • plandeka posiada certyfikat trudnozapalności zgodnie z normą EN 13501–1
  • plandeka jest odporna na atak grzybów i mikrobów
  • plandeka jest przez nas zgrzewana indukcyjnie, a nie za pomocą ciepłego powietrza, co sprawia że połączenie plandek jest niezwykle odporne na rozwerwanie
  • w plandece możemy wykonać zbrojone naświetla, które rozświetlą halę sportową naturalnym światłem

Dach hali sportowej możemy również wykonać w technologii dmuchanej, tzw.”termodach”, takie rozwiązanie w połączeniu z płytą warstwową na ścianie pozwoli ogrzać halę sportową i wykorzystać ją również w okresie jesienno-zimowym. To rozwiązanie zniweluje również efekt skraplania się pary wodnej wewnątrz hali.

Gwarancja, jakiej jeszcze nie było!

Hala sportowa produkcji firmy 4Tech jest łatwa i szybka w montażu, jednocześnie gwarantuje najwyższą jakość i żywotność. 60 miesięcy gwarancji, to najdłużej na rynku. Nasze konstrukcje wyróżniają się wyglądem, jakością wykonania, stylem oraz faktem, że są tworzone na miarę potrzeb Klienta. Dostarczamy kreatywne i innowacyjne namioty sportowe na krajowe i międzynarodowe wydarzenia sportowe i nie tylko.

Hala sportowa wykona przez Fourtech