Hale stalowe – montaż

Montaż hali stalowej jest zdecydowanie szybszy i prostszy niż stawianie konstrukcji murowanych. Jednak wymagane jest tutaj wsparcie fachowej ekipy, która zadba o przygotowanie terenu, transport prefabrykowanych elementów oraz wzniesienie konstrukcji u klienta. Może być konieczne użycie żurawia czy też innych maszyn – w zależności od rozmiarów hali. Dlatego oferujemy Państwo kompleksowe usługi i wykonamy montaż hali w miejscu jej przeznaczenia.

Przewóz gotowej konstrukcji zazwyczaj jest niemożliwy ze względu na gabaryty. Dlatego starannie przygotowujemy poszczególne elementy i zespalamy je w większe części, które będzie można przewieźć w miejsce docelowe. Znacznie ułatwi to pracę na miejscu budowy oraz skróci czas montażu.

Przy stawianiu konstrukcji stalowej niezwykle ważne jest zachowanie odpowiedniej kolejności prac. Najpierw stawiamy ramy, czyli elementy nośne, a następnie dodatkowe rygle obudowy, wzmacniające profile czy też płatwie dachowe. Potem przychodzi czas na poszycie dachu i ścian oraz wyposażenie wnętrza.

Hale namiotowe