Hale stalowe – montaż

Montaż hali stalowej jest zdecydowanie szybszy i prostszy niż stawianie konstrukcji murowanych. Jednak wymagane jest tutaj wsparcie fachowej ekipy, która zadba o przygotowanie terenu, transport prefabrykowanych elementów oraz wzniesienie konstrukcji u klienta. Może być konieczne użycie żurawia czy też innych maszyn – w zależności od rozmiarów hali. Dlatego oferujemy Państwo kompleksowe usługi i wykonamy montaż hali w miejscu jej przeznaczenia.

Przewóz gotowej konstrukcji zazwyczaj jest niemożliwy ze względu na gabaryty. Dlatego starannie przygotowujemy poszczególne elementy i zespalamy je w większe części, które będzie można przewieźć w miejsce docelowe. Znacznie ułatwi to pracę na miejscu budowy oraz skróci czas montażu.

Odpowiednia kolejność prac

Przy stawianiu konstrukcji stalowej niezwykle ważne jest zachowanie odpowiedniej kolejności prac. Najpierw stawiamy ramy, czyli elementy nośne, a następnie dodatkowe rygle obudowy, wzmacniające profile czy też płatwie dachowe. Potem przychodzi czas na poszycie dachu i ścian oraz wyposażenie wnętrza.

Hale namiotowe