Wiaty stalowe

W miejscach, gdzie potrzebne jest szybkie wzniesienie konstrukcji, która stanie się solidnym zabezpieczeniem zapasów, towarów czy nawet samochodu, wybierz oferowane przez nas wiaty stalowe. Nasza firma w krótkim czasie realizuje zamówienia na konstrukcje tego rodzaju o dowolnych długościach. Standardowo szerokość naszych instalacji wynosi maksymalnie 12 metrów.

W zależności od potrzeb klienta możemy wykonać konstrukcje w pełni zabudowane, jak również pozbawione ścian (szczególnie w przypadku magazynów bel rolniczych).

Wiaty stalowe to ekonomiczne rozwiązanie, stosowane są do:

  • magazynowania materiałów, które należy osłonić jedynie przed deszczem i śniegiem
  • garażowania samochodów, maszyn i urządzeń rolniczych
  • zadaszenia przystanków, dworców, giełd
  • wszędzie tam, gdzie osłony ścienne są zbędnym wydatkiem

Oferujemy Państwu pełną obsługę inwestycji, projekt, jak i realizację wiat stalowych o dowolnych wymiarach, czy lokalizacji. W zależności od Państwa potrzeb i wymiarów obiektu wykonujemy konstrukcje kratowe, ażurowe, jak i z profili pełnościennych.

Oferujemy też dowolne przekrycia wiat stalowych, np.:

  • z tworzyw sztucznych – wyjątkowo lekkie pokrycia. Zaletą płyt z tworzyw sztucznych jest dowolne kształtowanie zadaszenia, szeroki wachlarz kolorów i faktur pokrycia oraz przepuszczalność światła. Polecane do krycia niewielkich wiat.
  • z blachy trapezowej – tradycyjne, ekonomiczne pokrycie. Na rynku dostępny jest szeroki wachlarz rozmiarów i zastosowań blachy trapezowej. Blacha o niskim profilu jest tradycyjnym i bardzo ekonomicznym materiałem. Blacha o wysokim profilu polecana jest do krycia większych powierzchni ze względu na wysoką wytrzymałość materiału.

Budowa wiaty stalowej jest indywidualnie dopasowywana do potrzeb Klienta. Realizujemy m. in. konstrukcje jednospadowe oraz dwuspadowe. Przy naszych realizacjach przywiązujemy szczególną wagę do wytrzymałości, solidności oraz jakości wykonywanego projektu.

Gwarantujemy wysoką jakość wykonania konstrukcji, którą zapewni wykwalifikowany zespół pracowników oraz zastosowanie zaawansowanych technologii produkcji. Doświadczony zespół inżynierów zapewni fachowe doradztwo na każdym etapie inwestycji.