Fasady aluminiowe

Znajdują zastosowanie we wszelkiego rodzaju konstrukcjach – zarówno w galeriach handlowych, biurowcach, ośrodkach rekreacyjno-sportowych, bankach, urzędach, salonach samochodowych, jak i budynkach mieszkalnych. Fasady aluminiowe to doskonałe połączenie wyjątkowej funkcjonalności z walorami estetycznymi. Pozwalają bowiem na zastosowanie innowacyjnych rozwiązań architektonicznych i dają ogromne możliwości – pozwalają stworzyć elewację, która nadaje budynkowi prestiżu, elegancji oraz nowoczesności. Wśród zalet fasad aluminiowych należy również wymienić możliwość otwarcia budynku na zewnątrz, co ma szczególne znaczenie w przypadku obiektów użyteczności publicznej – taka konstrukcja zdecydowanie przyciąga klientów i zachęca do wizyty. Co więcej, rozwiązanie to bywa często wykorzystywane w konstrukcjach z przeszkleniami, co z kolei zapewnia doskonałe, naturalne doświetlenie wnętrza budynku.

Zalety

Proponowane rozwiązania to również sposób na zwiększenie izolacji termicznej budynku, a także gwarancja solidnego wykonania i wytrzymałość zarówno na niekorzystne warunki atmosferyczne, jak i uszkodzenia mechaniczne. Fasady aluminiowe pozwalają również na zredukowanie hałasu dochodzącego z zewnątrz, co ma szczególne znaczenie w przypadku budynków zlokalizowanych w centrum miasta czy też w pobliżu ruchliwej ulicy.

Producent

Jako producent fasad aluminiowych zapewniamy szeroki wybór modeli, co pozwoli na dopasowanie rozwiązania do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań zarówno pod względem kształtu, przeznaczenia, jak i parametrów technicznych. Sprawdzą się one zarówno w konstrukcjach ściennych, jak i w zadaszeniach.