Systemy przesuwne i harmonijkowe

Oryginalny pomysł na wykończenie zarówno domów, jak i obiektów użyteczności publicznej stanowią systemy przesuwne, a także systemy harmonijkowe. Sprawdzą się one w restauracjach, hotelach, sklepach oraz domach jednorodzinnych. Doskonale nadają się również do zabudowy tarasów, oranżerii czy też ogrodów zimowych.

Dla kogo?

Systemy przesuwne dedykowane są miejscom o ograniczonej przestrzeni. Nie zajmują bowiem dodatkowego miejsca po otwarciu – dlatego cieszą się tak dużą popularnością w nowoczesnym budownictwie. Natomiast systemy harmonijkowe będą już wymagać większej przestrzeni, ponieważ skrzydła drzwi po otwarciu zostają rozsunięte na boki (lub jeden bok – w zależności od modelu) do wnętrza bądź też na zewnątrz budynku. Mogą Państwo wybrać najdogodniejszy sposób otwierania, który ułatwi codzienne użytkowanie.

Zalety

Prezentowane systemy zapewniają barierę termiczną oraz akustyczną, a przy tym stanowią doskonałą ozdobę konstrukcji. Przeszklenia świetnie się prezentują, nadają budynkowi niepowtarzalnego charakteru, a także zapewniają naturalne doświetlenie wnętrz. To również prosty sposób na optyczne powiększenie wnętrza.

Materiał

Drzwi wykonane są z solidnych, wytrzymałych materiałów, co zapewnia im doskonałą odporność zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i wpływ warunków atmosferycznych. Dzięki temu posłużą przez lata, zachowując idealny wygląd oraz swoje właściwości.

Zapewniamy szeroki wybór produktów dopasowanych do oczekiwań naszych klientów, rodzaju konstrukcji, a także dostępnego miejsca. Drzwi przesuwne oraz harmonijkowe wykonujemy na wymiar, uwzględniając indywidualne życzenia klienta oraz warunki miejsca, w którym mają być one zamontowane.