Jeśli szukacie Państwo niedrogiej i szybkiej w realizacji konstrukcji z przeznaczeniem na magazynowanie nawozów sypkich, polecamy hale namiotowe. Produkowane przez nas hale magazynowe charakteryzują się lekką konstrukcją aluminiową lub stalową oraz doskonałej jakości pokryciem dachowym i ściennym z tkanin poliestrowych renomowanych firm takich jak Sakoplan, Sattler czy Mehler. Ściana boczna hali magazynowej może być również wykonana z blachy trapezowej (Pruszyński, Blachprofil) lub płyty warstwowej (Izopanel, Balex Metal). Pokrycie ściany bocznej hali magazynowej jest montowane pionowo, co dodatkowo wzmacnia konstrukcję.

Hale magazynowe z termo-dachem

Jako doświadczony producent wykonujemy również hale magazynowe kryte podwójną plandeką w systemie nadmuchowym (Termo-Dach), której izolacyjność cieplna pozwala na całoroczne użytkowanie obiektów.

Innowacyjne profile aluminiowe

Przy projektowaniu hal magazynowych wykorzystujemy innowacyjne profile aluminiowe, zapewniające niezawodne zamocowanie pokrycia. Plandeki są przez nas zgrzewane indukcyjnie, a nie za pomocą ciepłego powietrza, co sprawia że ich połączenie jest niezwykle odporne na rozerwanie. Wykorzystywana przez nas plandeka w halach magazynowych jest obustronnie lakierowana oraz posiada certyfikat trudnozapalności zgodnie z normą EN 13501–1.

Stalowe i aluminiowe elementy konstrukcyjne hali magazynowej wykonane są zgodnie z normą PN-EN 1090.

Wykonujemy obiekty jedno-, dwuspadowe. Mogą być one dowolnie modułowane, łączone, przedłużane i przestawiane. Dzięki stabilnemu zakotwieniu konstrukcji do podłoża zbędne jest wykonanie fundamentowania w przypadku posadowienia hali magazynowej na kostce betonowej lub płytach drogowych.

Pełna obsługa przy realizacji

Proponujemy Państwu pełną obsługę inwestycji, projekt, jak i realizację obiektu o dowolnych wymiarach, kształcie czy lokalizacji. Doświadczony zespół inżynierów zapewni fachowe doradztwo na każdym etapie.