Jeśli szukacie Państwo niedrogiej i szybkiej w realizacji konstrukcji z przeznaczeniem na magazynowanie nawozów sypkich, polecamy hale namiotowe. Produkowane przez nas hale magazynowe charakteryzują się lekką konstrukcją aluminiową lub stalową oraz doskonałej jakości pokryciem dachowym i ściennym z tkanin poliestrowych renomowanych firm takich jak Sakoplan, Sattler czy Mehler. Ściana boczna hali magazynowej może być również wykonana z blachy trapezowej (Pruszyński, Blachprofil) lub płyty warstwowej (Izopanel, Balex Metal). Pokrycie ściany bocznej hali magazynowej jest montowane pionowo, co dodatkowo wzmacnia konstrukcję.

Jako doświadczony producent wykonujemy również hale magazynowe kryte podwójną plandeką w systemie nadmuchowym (Termo-Dach), której izolacyjność cieplna pozwala na całoroczne użytkowanie obiektów.

Przy projektowaniu hal magazynowych wykorzystujemy innowacyjne profile aluminiowe, zapewniające niezawodne zamocowanie pokrycia. Plandeki są przez nas zgrzewane indukcyjnie, a nie za pomocą ciepłego powietrza, co sprawia że ich połączenie jest niezwykle odporne na rozerwanie. Wykorzystywana przez nas plandeka w halach magazynowych jest obustronnie lakierowana oraz posiada certyfikat trudnozapalności zgodnie z normą EN 13501–1.

Stalowe i aluminiowe elementy konstrukcyjne hali magazynowej wykonane są zgodnie z normą PN-EN 1090.

Wykonujemy obiekty jedno-, dwuspadowe. Mogą być one dowolnie modułowane, łączone, przedłużane i przestawiane. Dzięki stabilnemu zakotwieniu konstrukcji do podłoża zbędne jest wykonanie fundamentowania w przypadku posadowienia hali magazynowej na kostce betonowej lub płytach drogowych.

Proponujemy Państwu pełną obsługę inwestycji, projekt, jak i realizację obiektu o dowolnych wymiarach, kształcie czy lokalizacji. Doświadczony zespół inżynierów zapewni fachowe doradztwo na każdym etapie.