Hale namiotowe

Świadczymy kompleksowe usługi stawiania budynków halowych, które obejmują namioty i hale dla różnych rozwiązań. Są to obiekty całoroczne, które bazują na systemach trwałych i solidnych szkieletów. Jeśli poszukują Państwo niedrogiej i szybkiej w realizacji konstrukcji, polecamy hale namiotowe. Produkowane przez nas obiekty mają lekką konstrukcję aluminiową lub stalową oraz doskonałej jakości pokrycia dachowe i ścienne z tkanin poliestrowych renomowanych firm takich jak Sakoplan, Sattler lub Mehler.

Jako doświadczony producent zajmujemy się projektowaniem namiotów magazynowych krytych podwójną plandeką w systemie nadmuchowym (Termo-Dach), której izolacyjność cieplna pozwala na użytkowanie całoroczne obiektów.

Wykorzystujemy innowacyjne profile aluminiowe zapewniające doskonałe zamocowanie pokrycia. Wykonujemy obiekty jedno-, dwuspadowe i wielospadowe. Mogą być one dowolnie modułowane, łączone, przedłużane i przestawiane. Dzięki stabilnemu zakotwieniu konstrukcji do podłoża zbędne jest wykonanie fundamentowania w przypadku posadowienia budynku na kostce betonowej lub płytach drogowych.

Polskie hale namiotowe – praktyczne rozwiązania

Zwracamy uwagę na potrzeby naszych Klientów, dlatego wdrożyliśmy do produkcji namiot halowy, który z powodzeniem zastępuje tradycyjne hale stalowe i budynki murowane. Jest to rozwiązanie praktyczne pod względem załatwiania formalności prawnych. Otóż namioty plandeki stawiane okresowo nie wymagają uzyskania pozwolenia na budowę. Takie tymczasowe rozwiązania bez zezwoleń mogą stać w jednym miejscu nie dłużej niż 180 dni. Po upływie tego czasu hala namiotowa musi zostać rozebrana lub przeniesiona w inne miejsce. W drugim przypadku jej dalsze użytkowanie na innym placu również nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę. Korzystne są również koszty związane z podatkami. Jeśli hala namiotowa nie jest na stałe powiązana z gruntem, to podatek od nieruchomości wynosi 2% jej wartości określonej na podstawie ustawy o podatkach i opłatach lokalnych.

Solidna hala namiotowa – producent dopasowujący się do Twoich potrzeb

Hale stalowe namiotowe prezentowane w naszej ofercie mają szerokie zastosowanie. 4Tech, producent hal namiotowych o innowacyjnej, modułowej budowie, oferuje obiekty eventowe, wystawiennicze, targowe oraz warsztatowe. Wzniesienie obiektów, a następnie ich eksploatacja, generują zaskakująco niskie koszty. Cena usługi uzależniona jest od wielu czynników i ustalana jest indywidualnie dla każdego klienta. Walorem proponowanych przez nas rozwiązań jest ich uniwersalność. Każda hala namiotowa może być w przyszłości modyfikowana, rozbudowywana i przenoszona w inne miejsce. Warto pamiętać, że proces realizacji projektu hali zamontowanej na stałe musi poprzedzać uzyskanie stosownego pozwolenia.

Nowoczesne hale namiotowe – producent

Dlaczego warto wybrać właśnie nasze hale namiotowe? Producent wysokiej klasy obiektów stalowych, firma 4Tech, świadczy kompleksowe usługi dla klientów indywidualnych oraz firm. Nie ograniczamy się do sztywnych schematów – każdy projekt realizowany jest według wytycznych inwestora. Nietypowy rozmiar albo układ nie stanowią dla naszych inżynierów i techników problemu. Co ważne, jako ceniony i doświadczony w branży producent hal namiotowych nie uznajemy kompromisów. Każdym zleceniem zajmujemy się od podstaw – sporządzamy projekt we ścisłej współpracy ze zleceniodawcą, przygotowujemy materiał, aby zabezpieczyć go przed korozją, transportujemy części, przygotowujemy podłoże, a następnie montujemy obiekt we wskazanym miejscu. Działamy nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach europejskich.

Proponujemy Państwu pełną obsługę inwestycji, projekt, jak i realizację obiektu o dowolnych wymiarach, kształcie czy lokalizacji. Doświadczony zespół inżynierów zapewni fachowe doradztwo na każdym etapie. Oferujemy również możliwość wynajmu hal namiotowych. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

Oferujemy kompleksową obsługę:

 • profesjonalne doradztwo
 • projekt konstrukcyjny
 • wykonanie konstrukcji
 • dostawa na terenie całej Polski i Europy

 • fachowy montaż
 • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Zastosowania hal namiotowych oferowanych przez producenta 4Tech:

 • tymczasowe pawilony sprzedaży
 • obiekty wystawowe
 • zadaszenia basenów ogrodowych
 • zadaszenia scen plenerowych
 • hale magazynowe
 • hale produkcyjne
 • zadaszenia boisk
 • hale garażowe
 • zadaszenia kortów tenisowych
 • zadaszenia ujeżdżalni koni
 • hale bankietowe, weselne

Stosujemy tylko atestowane materiały do produkcji.

Gwarantujemy wysoką jakość wykonania konstrukcji, którą zapewni wykwalifikowany zespół pracowników oraz zastosowanie zaawansowanych technologii. Jeśli jednak nie potrzebują Państwo tego rodzaju obiektów na stałe, oferujemy wynajem hal namiotowych na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach.