Hale namiotowe

Odkryj profesjonalne i nowoczesne hale namiotowe. Producent – firma 4TECH – zrealizuje Twój projekt od podstaw, tworząc prefabrykaty, szkicując projekt oraz budując obiekt przemysłowy, halę produkcyjną, magazynową, warsztatową, sportową lub dla rolnictwa, idealnie dopasowaną do potrzeb i specyfiki Twojej działalności. Polskie hale namiotowe wyznaczają standardy bezpieczeństwa i jakości. Zaskakują innowacyjnymi elementami konstrukcyjnymi, elastycznością modułów, personalizacją elementów wykończeniowych oraz gwarancją dostarczenia niezbędnych instalacji, w tym ocieplenia i klimatyzacji w trosce o komfort i spełnienie wszystkich wymogów technicznych.

Czym powinna wyróżniać się dobra hala namiotowa? Producent powinien zadbać przede wszystkim o dostarczenie płyt warstwowych z rdzeniem z pianki poliuretanowej, o grubości od 60 do 120 mm, jeśli planujesz postawić halę namiotową całoroczną. Dzięki temu same ściany namiotu halowego ochronią wnętrze przed chłodem z zewnątrz. Wybierając wykonawcę, zwrócić uwagę także na elementy konstrukcji, które powinny być zabezpieczone cynkowaniem przed negatywnym wpływem zmiennej pogody, zapewniając bezpieczeństwo pracy i stabilność hali namiotowej na lata.

Produkcja hal namiotowych – specjalność firmy 4TECH

Świadczymy kompleksowe usługi projektowania i stawiania budynków halowych, które obejmują namioty halowe o różnego rodzaju konstrukcji, wielkości oraz optymalnie dobranych poszyciach dachowych i ściennych dopasowane do potrzeb firm działających głównie w branży przemysłowej. Realizujemy obiekty całoroczne, które bazują na systemach trwałych i solidnych szkieletów. Jeśli szukasz niedrogiej i szybkiej w realizacji konstrukcji, polecamy hale namiotowe. Producent 4TECH gwarantuje obiekty o lekkiej konstrukcji aluminiowej lub stalowej oraz doskonałej jakości pokrycia dachowe i ścienne z tkanin poliestrowych renomowanych firm, takich jak Sakoplan, Sattler lub Mehler.

Jako doświadczony producent hal namiotowych, zajmujemy się projektowaniem namiotów magazynowych, krytych podwójną plandeką w systemie nadmuchowym (termo-dach), której izolacyjność cieplna pozwala na użytkowanie całoroczne obiektów. Wykorzystujemy innowacyjne profile aluminiowe, zapewniające doskonałe zamocowanie pokrycia. Wykonujemy obiekty jednospadowe, dwuspadowe i wielospadowe. Hale namiotowe są modułowe, więc możemy je swobodnie łączyć, przedłużać i przestawiać elementy, aby idealnie dopasować je do potrzeb Twojego rozwijającego się biznesu. Dzięki stabilnemu zakotwieniu konstrukcji do podłoża zbędne jest wykonanie fundamentowania w przypadku posadowienia budynku na kostce betonowej lub płytach drogowych.

Polskie hale namiotowe 4TECH – praktyczne rozwiązania

Zwracamy uwagę na Twoje potrzeby, dlatego wdrożyliśmy do produkcji namiot halowy, który z powodzeniem zastępuje tradycyjne hale stalowe i budynki murowane. Jest to rozwiązanie praktyczne pod względem załatwiania formalności prawnych. Otóż namioty plandeki, stawiane okresowo nie wymagają uzyskania pozwolenia na budowę. Takie tymczasowe rozwiązania bez zezwoleń mogą stać w jednym miejscu nie dłużej niż 180 dni.

Po upływie tego czasu hala namiotowa musi zostać rozebrana lub przeniesiona w inne miejsce. W drugim przypadku jej dalsze użytkowanie na innym placu również nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę. Korzystne są również koszty związane z podatkami. Jeśli hala namiotowa nie jest na stałe powiązana z gruntem, to podatek od nieruchomości wynosi 2% jej wartości, określonej na podstawie ustawy o podatkach i opłatach lokalnych.

Solidna hala namiotowa – producent dopasowujący się do Twoich potrzeb

Hale stalowe namiotowe prezentowane w naszej ofercie mają szerokie zastosowanie. 4TECH, producent hal namiotowych o innowacyjnej, modułowej budowie, oferuje obiekty eventowe, wystawiennicze, targowe oraz warsztatowe. Wzniesienie obiektów, a następnie ich eksploatacja, generują zaskakująco niskie koszty. Cena usługi uzależniona jest od wielu czynników i ustalana jest indywidualnie dla każdego klienta. Walorem proponowanych przez nas rozwiązań jest ich uniwersalność.

Każda hala namiotowa może być w przyszłości modyfikowana, rozbudowywana i przenoszona w inne miejsce. Warto pamiętać, że proces realizacji projektu hali, zamontowanej na stałe musi poprzedzać uzyskanie stosownego pozwolenia.

Nowoczesne hale namiotowe – producent 4TECH

Dlaczego warto wybrać właśnie nasze, polskie hale namiotowe? Producent wysokiej klasy obiektów stalowych, firma 4TECH, świadczy kompleksowe usługi dla klientów indywidualnych oraz firm. Nie ograniczamy się do sztywnych schematów – każdy projekt realizujemy według wytycznych inwestora. Nietypowy rozmiar albo układ nie stanowią dla naszych inżynierów i techników problemu. Co ważne, jako ceniony i doświadczony w branży producent hal namiotowych nie uznajemy kompromisów. Każdym zleceniem zajmujemy się od podstaw – sporządzamy projekt w ścisłej współpracy ze zleceniodawcą, przygotowujemy materiał, aby zabezpieczyć go przed korozją, transportujemy części, przygotowujemy podłoże, a następnie montujemy namiot halowy we wskazanym miejscu. Działamy nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach europejskich.

Proponujemy pełną obsługę inwestycji, projekt i realizację obiektu o dowolnych wymiarach, kształcie czy lokalizacji. Doświadczony zespół inżynierów zapewni fachowe doradztwo na każdym etapie. Oferujemy również wynajem hal namiotowych. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania, udzielając wskazówek związanych z modernizacją i rozwojem Twojej firmy z polskimi halami namiotowymi.

Oferujemy kompleksową obsługę:

 • profesjonalne doradztwo
 • projekt konstrukcyjny
 • wykonanie konstrukcji
 • dostawa na terenie całej Polski i Europy

 • fachowy montaż
 • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Zastosowania hal namiotowych oferowanych przez producenta 4Tech:

 • tymczasowe pawilony sprzedaży
 • obiekty wystawowe
 • zadaszenia basenów ogrodowych
 • zadaszenia scen plenerowych
 • hale magazynowe
 • hale produkcyjne
 • zadaszenia boisk
 • hale garażowe
 • zadaszenia kortów tenisowych
 • zadaszenia ujeżdżalni koni
 • hale bankietowe, weselne

Stosujemy tylko atestowane materiały do produkcji.

Gwarantujemy wysoką jakość wykonania konstrukcji, którą zapewni wykwalifikowany zespół pracowników oraz zastosowanie zaawansowanych technologii. Jeśli jednak nie potrzebują Państwo tego rodzaju obiektów na stałe, oferujemy wynajem hal namiotowych na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach.