Antresole magazynowe

Na funkcjonowanie przedsiębiorstwa wpływa wiele czynników. Jednym z najważniejszych elementów pozwalających w pełni wykorzystać potencjał danej firmy i zapewnić pracownikom optymalne warunki do bezpiecznej i komfortowej pracy jest odpowiednia organizacja pomieszczeń. Firma 4Tech wychodzi naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców pragnących zoptymalizować przestrzeń produkcyjną, magazynową, biurową czy socjalną, wprowadzając do sprzedaży antresole magazynowe.

Pomosty magazynowe to bardzo efektywne rozwiązania mające na celu zwiększenie użyteczności powierzchni pomieszczenia, wykorzystując w pełni wysokość hali. Podesty poziomowe znajdują swoje zastosowanie jako powierzchnie: produkcyjne, magazynowe, socjalne, biurowe. Nasze antresole są proste w montażu, mają bowiem możliwość ciągłej rozbudowy. To bardzo elastyczne i tanie rozwiązanie.

Zainstalowanie antresoli jest dobrym rozwiązaniem mającym na celu pełne zagospodarowanie powierzchni obiektów, jako że wysokość budynku może tu być w pełni wykorzystana, co zmniejsza koszt inwestycji w teren.

Podstawowe parametry naszych konstrukcji:

  • wysoka nośność

  • stabilna i wytrzymała konstrukcja

  • łatwość montażu i demontażu, możliwość rozbudowy i modyfikacji

  • modularna konstrukcja pomostu, montowana wyłącznie za pomocą łączników śrubowych

  • możliwość dostosowania antresoli do indywidualnych potrzeb klienta dzięki dużej różnorodności rozmiarów i metod konstrukcji

Antresola magazynowa – rozwiązania skrojone na miarę konkretnych potrzeb

Rozwiązaniem kłopotów z brakiem miejsca na przechowywanie produktów, dokumentów czy wygospodarowaniem dodatkowego miejsca dla pracowników biurowych jest właśnie antresola. Magazyn, hala fabryczna czy inny obiekt będą dobrze spełniać swoją rolę tylko wtedy, kiedy będą starannie zagospodarowane. W trosce o zadowolenie naszych klientów elastycznie dostosowujemy się do wymagań zleceniodawcy. Gwarantujemy, że nasi specjaliści znajdą rozwiązania konstrukcyjne dostosowane do specyfiki danej hali i potrzeb pracowników. Nietypowy układ, duże wymiary albo ściśle określona kolorystyka nie stanowią dla nas najmniejszego wyzwania. Każda antresola magazynowa projektowana, a następnie montowana jest w oparciu o konkretne wytyczne. Nie boimy się wyzwań – mamy pewność, że podołamy każdemu zadaniu.

Solidna antresola – magazyn na długie lata

Swoje antresole magazynowe wykonujemy wyłącznie z atestowanych materiałów najwyższej jakości. Potwierdzeniem standardu naszych usług jest posiadany certyfikat jakości PN-EN ISO 3834-3:2007 oraz referencje zadowolonych klientów. Każda konstrukcja spełnia rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Dzięki zastosowaniu materiałów o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne, zrealizowane przez nas projekty są funkcjonalne przez długie lata.

Powiększenie firmy, reorganizacja, stworzenie nowych stanowisk czy zmiana siedziby nie muszą oznaczać inwestycji w nową infrastrukturę. Walorem proponowanych przez nas rozwiązań jest ich uniwersalność. Każdą konstrukcję w dowolnym momencie można zdemontować, zmodyfikować i złożyć ponownie w innym miejscu.

Obszar działania

W swojej pracy nie ograniczamy się wyłącznie do terenu Polski. Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców prowadzących prężnie rozwijające się firmy działające poza granicami kraju, oferujemy montaż antresoli magazynowych na terenie całej Europy. Współpraca z klientem obejmuje sporządzenie projektu, przewóz części konstrukcyjnych oraz przygotowanie terenu do pracy. Dzięki pełnemu zaangażowaniu na każdym etapie projektu, kadrze wykwalifikowanych, ambitnych specjalistów i parkowi zaawansowanych technologicznie maszyn czas realizacji projektu jest maksymalnie skrócony.

Dodatkowa powierzchnia użytkowa bez konieczności rozbudowy magazynu

Antresole magazynowe mają na celu jak największą optymalizację powierzchni hali, poprzez pełniejsze wykorzystanie kubatury obiektu i stworzenie dodatkowej przestrzeni. Poprzez zastosowanie antresoli uzyskuje się dodatkowe miejsce produkcyjne, magazynowe lub powierzchnie o innym zastosowaniu. Bezpieczny, szybki i wygodny dostęp do każdego miejsca powiększonego składu, zapewniają zastosowane schody w wybranych przez inwestora punktach. Dodatkowa powierzchnia uzyskana poprzez nadbudowę gwarantuje szybki zwrot kosztów inwestycji.

Proponujemy Państwu pełną obsługę i realizację pomostów i antresol magazynowych o dowolnych wymiarach, kształcie czy lokalizacji. Doświadczony zespół inżynierów zapewni fachowe doradztwo na każdym etapie. Wszystkich klientów prywatnych oraz przedstawicieli przedsiębiorstw zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy chętnie przedstawią szczegóły oferty i odpowiedzią na wszelkie pytania.