Antresole magazynowe

Pomosty magazynowe to bardzo efektywne rozwiązania mające na celu zwiększenie użyteczności powierzchni pomieszczenia, wykorzystując w pełni wysokość hali. Podesty poziomowe znajdują swoje zastosowanie jako powierzchnie: produkcyjne, magazynowe, socjalne, biurowe. Nasze antresole są proste w montażu, mają bowiem możliwość ciągłej rozbudowy. To bardzo elastyczne i tanie rozwiązanie.

Zainstalowanie antresoli jest dobrym rozwiązaniem mającym na celu pełne zagospodarowanie powierzchni obiektów, jako że wysokość budynku może tu być w pełni wykorzystana, co zmniejsza koszt inwestycji w teren.

Podstawowe parametry naszych konstrukcji:

  • wysoka nośność

  • stabilna i wytrzymała konstrukcja

  • łatwość montażu i demontażu, możliwość rozbudowy i modyfikacji

  • modularna konstrukcja pomostu, montowana wyłącznie za pomocą łączników śrubowych

  • możliwość dostosowania antresoli do indywidualnych potrzeb klienta dzięki dużej różnorodności rozmiarów i metod konstrukcji

Dodatkowa powierzchnia użytkowa bez konieczności rozbudowy magazynu

Antresole magazynowe mają na celu jak największą optymalizację powierzchni hali, poprzez pełniejsze wykorzystanie kubatury obiektu i stworzenie dodatkowej przestrzeni. Poprzez zastosowanie antresoli uzyskuje się dodatkowe miejsce produkcyjne, magazynowe lub powierzchnie o innym zastosowaniu. Bezpieczny, szybki i wygodny dostęp do każdego miejsca powiększonego składu, zapewniają zastosowane schody w wybranych przez inwestora punktach. Dodatkowa powierzchnia uzyskana poprzez nadbudowę gwarantuje szybki zwrot kosztów inwestycji.

Proponujemy Państwu pełną obsługę i realizację pomostów i antresol magazynowych o dowolnych wymiarach, kształcie czy lokalizacji. Doświadczony zespół inżynierów zapewni fachowe doradztwo na każdym etapie.