Konstrukcje stalowe: zadaszenia, balustrady i schody

Jednym z najbardziej uniwersalnych i funkcjonalnych elementów oferty naszej firmy są najwyższej jakości konstrukcje stalowe. Jesteśmy otwarci nawet na najbardziej wymagające zamówienie, dlatego też nie ograniczamy naszej oferty do określonej liczby rodzajów produktów. Podajemy wyłącznie przykładową listę, opartą o zrealizowane dotychczas zamówienia.

Są to między innymi:

  • schody,

  • balustrady,

  • obudowy (np. antresoli czy ekranów),

  • i wiele innych.

Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów prywatnych (np. wznoszących domy), jak również firm wielu branż, np. remontowych, budowlanych czy handlowych.

Oferujemy projekt, wykonanie i montaż wszelkich konstrukcji. Zarówno dla klienta indywidualnego jak i firm. Wszystkie nasze produkty produkujemy ze stali lub aluminium.

Wykonujemy zadaszenia o konstrukcji stalowej/aluminiowej o pokryciu z tworzyw sztucznych, szkła, blachy, o dowolnym kształcie i umiejscowieniu.

Wykonujemy także schody wraz z balustradami.

Gwarantujemy wysoką jakość wykonania, którą zapewni wykwalifikowany zespół pracowników oraz zastosowanie zaawansowanych technologii produkcji. Doświadczony zespół inżynierów zapewni fachowe doradztwo na każdym etapie.

Gwarancja jakości konstrukcji stalowych 4Tech

Realizacje firmy 4Tech spełniają oczekiwania inwestorów i architektów w zakresie funkcjonalnym i estetycznym. Są one zabezpieczone antykorozyjnie, poprzez cynkowanie, co gwarantuje doskonałą ochronę przed rdzą dla konstrukcji stalowych, narażonych na działanie wiatru i deszczu. Na powłokę cynkową nie ma żadnego wpływu również duży zakres materiałów organicznych oraz materiałów budowlanych.