Hala namiotowa całoroczna – pewne rozwiązania

Hala namiotowa całoroczna

Hala namiotowa całoroczna

Hala namiotowa całoroczna to nowoczesny obiekt, który z powodzeniem zastępuje klasyczny, murowany budynek. Aby wcielić w życie plan założenia własnej firmy, powiększyć przestrzeń magazynową przy Twoim sklepie czy zakładzie, którym zarządzasz, a nawet stworzyć atrakcyjną salę bankietową, nie musisz tracić czasu i pieniędzy na kosztowne inwestycje. Poznaj bliżej proponowane przez 4Tech hale namiotowe całoroczne i przekonaj się, jak wielki potencjał w nich tkwi!

Nowoczesne hale namiotowe całoroczne – korzystnie dla Twojego biznesu

Hala namiotowa całoroczna znajduje szerokie zastosowanie w przemyśle, rolnictwie, handlu i sektorze usług. Solidne, lekkie konstrukcje są znacznie tańsze na poziomie eksploatacji i inwestycji od swoich standardowych, murowanych konkurentów. Hale namiotowe całoroczne mogą pełnić funkcje magazynu, sali bankietowej, warsztatu, przestrzeni targowej, wystawienniczej i eventowej. Każda hala tworzona jest na indywidualne zamówienie. Nietypowe wymiary nie stanowią dla wykonawcy żadnego problemu. Każdy obiekt składa się z modułowych elementów, co daje możliwość dowolnego modyfikowania budynku w przyszłości. Utrzymujący się długimi miesiącami mróz czy gwałtowne opady nie muszą paraliżować funkcjonowania Twojej firmy czy oznaczać rezygnacji z ważnej imprezy, do której przygotowywałeś się miesiącami. Hale namiotowe całoroczne są skonstruowane w taki sposób, aby zapewniać znajdującym się wewnątrz osobom komfort niezależnie od zmiennych warunków atmosferycznych.

Jak zbudowana jest hala całoroczna?

Każda hala całoroczna składa się wyłącznie z wysokiej jakości, atestowanych materiałów. Hale namiotowe całoroczne podzielić możemy na dwa typy: zbudowane z aluminium oraz ze stali. Metalową konstrukcję wieńczy zadaszenie pokryte pojedynczą lub podwójną warstwą plandeki (termo-dach). Zdecydowanie większy komfort cieplny zapewnia drugie rozwiązanie. Termo-dach wykonany jest z tkaniny poliestrowej pokrytej obustronnie PVC. Niezbędnym elementem systemu jest pompa wtłaczająca powietrze oraz czujniki regulujące i utrzymujące odpowiednie ciśnienie wewnątrz dachu. Zaawansowany system niweluje efekt skraplania się pary wodnej oraz zapobiega zaleganiu śniegu podczas zimowych miesięcy.

hala namiotowa z dachem termo

Hala namiotowa całoroczna z termodachem

hala namiotowa dach plandeka

Hala namiotowa całoroczna z plandeką PCV

Współpracuj z najlepszymi

Chcesz stworzyć plenerową przestrzeń eventową o niestandardowych wymiarach? Planujesz otwarcie swojego warsztatu i nie wiesz, jakie rozwiązania techniczne będą najkorzystniejsze? Nie mogłeś trafić lepiej. Firma 4Tech składa się z kadry wykwalifikowanych inżynierów i techników elastycznie reagujących na potrzeby danego inwestora. Dysponujemy nie tylko rozległą wiedzą, ale również parkiem zaawansowanych technologicznie maszyn. Wszystkie hale namiotowe całoroczne, które projektujemy i wznosimy, są dowodem na to, że niedrogo i szybko może oznaczać solidnie. Gwarantujemy, że razem znajdziemy optymalne rozwiązania, dzięki którym Twój biznes nabierze wiatru w żagle. Zapraszamy do kontaktu zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy.

Galeria hal namiotowych całorocznych