Hale stalowe

Hale stalowe są całorocznymi obiektami o lekkiej konstrukcji z profili stalowych. Dzięki wykonaniu z tak wytrzymałych materiałów, a także specjalnej metodzie wznoszenia czas ich budowy jest wyjątkowo krótki. Jednocześnie mogą być z powodzeniem eksploatowane przez długie lata.

Jedynym gwarantem solidnej konstrukcji jest dobór odpowiedniej firmy, zatrudniającej specjalistów w swoim fachu, co zapewnia terminową realizację zleceń, jak również wykonanie dopasowanej do potrzeb klienta instalacji, wytrzymałej na czynniki atmosferyczne, jak również różnego rodzaju uszkodzenia.

Nasza firma, jako producent hal stalowych może zaproponować fachowe doradztwo na każdym etapie prac. Pomagamy w doborze odpowiednich rozwiązań technicznych podczas projektowania, a także poszczególnych materiałów. W oparciu o preferencje klienta i przeznaczenie konstrukcji wykonujemy szczegółowy projekt, a po jego akceptacji przystępujemy do realizacji. Bezwarunkowo dotrzymujemy wszystkich ustalonych terminów.

Realizujemy obiekty o dowolnych wymiarach i lokalizacji. Wykonujemy je wyłącznie z materiałów o najwyższej wytrzymałości, takich jak chociażby płyty warstwowe, blachy trapezowe czy kasety ścienne. W zależności od potrzeb klienta możemy przygotować nasze konstrukcje „pod klucz”.

Nasze hale stalowe mogą pełnić wiele funkcji. Często wykorzystuje się je jako magazyny, chłodnie, zakłady produkcyjne, a nawet ośrodki sportowe.

Nasze realizacje
Wyceń halę
Projekt
Konstrukcja
Montaż
Dodatkowe wyposażenie
Zabezpieczenia
Zastosowanie

Oferujemy Państwu pełną obsługę inwestycji:

 • profesjonalne doradztwo
 • projekt konstrukcyjny
 • wykonanie konstrukcji
 • dostawa na terenie całej Polski
 • fachowy montaż
 • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Proponujemy zastosowanie obudowy hal w postaci:

 • Płyty warstwowe
  Są to produkty prefabrykowane przez renomowanych producentów, niewymagające żadnych dodatkowych elementów lub izolacji co pozwala na skrócenie czasu realizacji inwestycji. Zapewniają skuteczną ochronę przed zewnętrznymi warunkami atmosferycznymi przez cały rok użytkowania. Nadają się doskonałe do obudowania hal produkcyjnych, chłodniczych, magazynowych, garażowych, obiektów gospodarczych, czy hal sportowych.
 • Blacha trapezowa
  Zapewnia estetyczne i ekonomiczne wykończenie. Doskonałe nadaję się do obudowania hal magazynowych, produkcyjnych, czy garażowych. Jej szeroka gama profilowań – od wysokości 6 mm do 160 mm – oraz rodzajów blachy (ocynkowane, powlekane) pozwala na różnorodne zastosowanie ich na dachach i elewacjach, bramach i ogrodzeniach oraz konstrukcjach nośnych w budownictwie indywidualnym i przemysłowym
 • Kasety ścienne
  Zapewniających wysoką estetykę elewacji, odporność na uszkodzenia mechaniczne, szczelność i łatwość ocieplenia obiektu. Mogą również spełniać funkcję elementów dźwiękochłonnych. Kasety ścienne stosowane są również w obiektach o dużej wilgotności np. kompleksach basenowych. Bogata kolorystyka oferowanych kasetonów pozwala na operowanie efektem wizualnym i tworzenie elewacji korzystnie wyróżniających się od otoczenia.
  System mocowań został tak opracowany, aby przy zachowaniu trwałości i szczelności połączeń między poszczególnymi elementami zachować możliwie największą łatwość i szybkość montażu.
 • Stosujemy tylko atestowane materiały do produkcji hal.
  Wykonujemy też wszelkie wykończenia pomieszczeń hal. Realizujemy też obiekty „pod klucz”.
  Gwarantujemy wysoką jakość wykonania konstrukcji, którą zapewni wykwalifikowany zespół pracowników oraz zastosowanie zaawansowanych technologii do produkcji hal. Doświadczony zespół inżynierów zapewni fachowe doradztwo na każdym etapie inwestycji.