Hale stalowe

Dobry producent hal stalowych, czyli dużych i przestronnych pomieszczeń lub parterowych budynków o podziale nawowym, które mogą pełnić różne funkcje, zależnie od potrzeb Twojego przedsiębiorstwa, dba o to, aby wraz z projektem inwestycji przekazać Ci wiedzę na temat najnowszych technologii oraz wysokiej jakości materiałów. Zaufaj ekspertom z 4TECH, decydując się na budowę nowej hali stalowej. Weź pod uwagę optymalną długość, wysokość oraz rozpiętość konstrukcji, a my zajmiemy się resztą.

Z jakich elementów składają się nowoczesne, szybkie w realizacji i solidne hale stalowe? Producent tego typu obiektów przede wszystkim dobiera odpowiednią stal, która jest głównym materiałem konstrukcyjnym, tak, aby sprostała planowanym obciążeniom, zgodnie z Twoimi wymaganiami i profilem działalności. Poszycie hali mogą stanowić płyty warstwowe, blacha trapezowa lub kasety ścienne. Całość dopełnią świetlik kalenicowy, brama segmentowa oraz niezbędne instalacje, w tym elektryczna, wentylacyjna i wodno-kanalizacyjna. W 4TECH, projektując i budując hale stalowe dla różnych gałęzi przemysłu, kładziemy ogromny nacisk na rozplanowanie pól eksploatacji oraz przewidujemy ewentualną modernizację i rozbudowę hali w przyszłości. Jedynym gwarantem solidnej konstrukcji jest wybór odpowiedniej firmy zatrudniającej specjalistów w swoim fachu, co zapewnia terminową realizację zleceń, jak również wykonanie dopasowanego do potrzeb klienta obiektu, wytrzymałego i odpornego na zmienne czynniki atmosferyczne oraz różnego rodzaju uszkodzenia.

Zwiększ swoją powierzchnię produkcyjną, wybierając stalowe hale produkcyjne 4TECH. Jeśli potrzebujesz dodatkowej przestrzeni w swojej firmie, pomożemy Ci zwiększyć lub utrzymać produktywność dzięki solidnemu i szybkiemu montażowi tymczasowych, lub stałych obiektów wysokiej jakości. Wiemy, że budowa budynków murowanych wymaga długiego okresu planowania i budowy, a także sporych nakładów pieniężnych. Nasze hale stalowe są całorocznymi obiektami o lekkiej konstrukcji z profili stalowych. Dzięki wykonaniu z tak wytrzymałych materiałów, a także specjalnej metodzie wznoszenia czas ich budowy jest wyjątkowo krótki. Jednocześnie mogą być z powodzeniem eksploatowane przez długie lata.

Hale stalowe producent rozwiązań stałych i tymczasowych

Hale stalowe to praktyczna i ekonomiczna konstrukcja. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dodatkowej przestrzeni, aby poradzić sobie z tymczasowym szczytem produkcji, czy szukasz miejsca na ulokowanie długoterminowego wzrostu produkcji, możemy pomóc Ci osiągnąć cele, które sobie postawiłeś. Dzięki wysokiej jakości używanych komponentów nasze hale produkcyjne stalowe mogą służyć od kilku tygodni do kilkudziesięciu lat.

Jako producent hal stalowych zapewniamy, że nasze konstrukcje są wykonywane na zamówienie, aby jak najlepiej spełnić Twoje wymagania. Wiemy, że dla przedsiębiorców liczy się czas, dlatego stalowe hale produkcyjne są instalowane w ciągu kilku tygodni od pierwszej konsultacji z naszymi fachowcami.

Hale stalowe – producent dla wymagających inwestorów

Czym na tle konkurencyjnej oferty wyróżniają się budowane przez nas hale stalowe? Producent 4TECH, lider w swojej branży, oferuje nowoczesne obiekty o wysokich walorach użytkowych i estetycznych. Nasza firma, jako producent hal stalowych może zaproponować fachowe doradztwo na każdym etapie prac. Pomagamy w doborze odpowiednich rozwiązań technicznych podczas projektowania, a także poszczególnych materiałów. Na podstawie preferencji klienta i danych dotyczących przeznaczenia konstrukcji wykonujemy szczegółowy projekt, a po jego akceptacji przystępujemy do realizacji. Bezwarunkowo dotrzymujemy wszystkich ustalonych terminów. Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom naszych klientów, świadczymy swoje usługi na terenie całej Europy.

Realizujemy obiekty o dowolnych wymiarach i lokalizacji. Wykonujemy je wyłącznie z materiałów o najwyższej wytrzymałości, takich jak, chociażby płyty warstwowe, blachy trapezowe czy kasety ścienne. W zależności od potrzeb klienta możemy przygotować nasze konstrukcje „pod klucz”. Używane przez nas materiały posiadają atesty. Gotowe konstrukcje są bezpieczne w użytkowaniu, solidne, stabilne i odporne na działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Hale stalowe zachowują swoją pierwotną strukturę pomimo ekspozycji na wodę i mróz. Zanim konstrukcja stanie we wskazanym miejscu, wszystkie elementy stalowe są starannie zabezpieczone poprzez cynkowanie ogniowe, które polega na zanurzeniu wyrobów metalowych w ciekłym, roztopionym cynku. W efekcie na metalowej powierzchni powstaje powłoka cynkowa o antykorozyjnych właściwościach.

Producent hal stalowych dla rozwoju Twojego biznesu

4TECH, producent hal stalowych, proponuje obiekty, które można wykorzystywać na wiele sposobów. Nasze hale stalowe mogą pełnić wiele funkcji. Często wykorzystuje się je jako magazyny, chłodnie, zakłady produkcyjne, przestrzeń eventową, a nawet ośrodki sportowe. Hale stalowe składają się z modułowych części. Przemyślana konstrukcja pozwala na tworzenie obiektów o zróżnicowanej wielkości i kształcie. Nasze hale mogą być wzbogacone o antresole, drzwi, okna, dachowe pasma świetlne, naświetla ścienne, bramy podnoszone, rozwierane, przesuwane lub segmentowe.

Powiększenie firmy albo przeniesienie siedziby w inne miejsce nie musi oznaczać generowania olbrzymich kosztów. Obiekty zaprojektowane przez naszych specjalistów mogą być w przyszłości dowolnie modyfikowane i przenoszone w inne miejsce. Nowoczesna, modułowa budowa otwiera przed przedsiębiorcami ogromne możliwości, których nie zapewnią standardowe, murowane budynki.

Projekt hali stalowej producenta 4Tech z świetlikiem dachowym

Oferujemy Państwu pełną obsługę inwestycji:

 • profesjonalne doradztwo
 • projekt konstrukcyjny
 • wykonanie konstrukcji
 • dostawa na terenie całej Polski
 • fachowy montaż
 • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Proponujemy zastosowanie obudowy hal w postaci:

 • Płyty warstwowe
  Są to produkty prefabrykowane przez renomowanych producentów, niewymagające żadnych dodatkowych elementów lub izolacji co pozwala na skrócenie czasu realizacji inwestycji. Zapewniają skuteczną ochronę przed zewnętrznymi warunkami atmosferycznymi przez cały rok użytkowania. Nadają się doskonałe do obudowania hal produkcyjnych, chłodniczych, magazynowych, garażowych, obiektów gospodarczych, czy hal sportowych.
 • Blacha trapezowa
  Zapewnia estetyczne i ekonomiczne wykończenie. Doskonałe nadaję się do obudowania hal magazynowych, produkcyjnych, czy garażowych. Jej szeroka gama profilowań – od wysokości 6 mm do 160 mm – oraz rodzajów blachy (ocynkowane, powlekane) pozwala na różnorodne zastosowanie ich na dachach i elewacjach, bramach i ogrodzeniach oraz konstrukcjach nośnych w budownictwie indywidualnym i przemysłowym
 • Kasety ścienne
  Zapewniających wysoką estetykę elewacji, odporność na uszkodzenia mechaniczne, szczelność i łatwość ocieplenia obiektu. Mogą również spełniać funkcję elementów dźwiękochłonnych. Kasety ścienne stosowane są również w obiektach o dużej wilgotności np. kompleksach basenowych. Bogata kolorystyka oferowanych kasetonów pozwala na operowanie efektem wizualnym i tworzenie elewacji korzystnie wyróżniających się od otoczenia.
  System mocowań został tak opracowany, aby przy zachowaniu trwałości i szczelności połączeń między poszczególnymi elementami zachować możliwie największą łatwość i szybkość montażu.
 • Stosujemy tylko atestowane materiały do produkcji hal.
  Wykonujemy też wszelkie wykończenia pomieszczeń hal. Realizujemy też obiekty „pod klucz”.
  Gwarantujemy wysoką jakość wykonania konstrukcji, którą zapewni wykwalifikowany zespół pracowników oraz zastosowanie zaawansowanych technologii do produkcji hal. Doświadczony zespół inżynierów zapewni fachowe doradztwo na każdym etapie inwestycji.