Hale stalowe firmy 4Tech to nie tylko sam produkt, a wielowymiarowy proces inwestycyjny. Dzięki dobremu zarządzaniu jakością, Klienci otrzymują produkt precyzyjnie dostosowany do ich indywidualnych potrzeb.

Przed wyceną

Przed każdą wyceną hali stalowej analizujemy potrzeby Inwestora, czasem sugerujemy wykonanie hali w innej technologii, z innych materiałów, o bardziej „ekonomicznych” wymiarach. Staramy się, aby nasze produkty były dopasowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Z jednej strony zwracamy uwagę na posiadany budżet, z drugiej na przeznaczenie obiektu, starając się znaleźć złoty środek.

Wieloletnia współpraca

Wieloletnia współpraca z biurami projektowymi oraz wykorzystywanie nowoczesnych rozwiązań projektowych i technologicznych, pozwala zoptymalizować konstrukcję stalową, parametry użytkowe hali, co finalnie pozwala uzyskać idealny stosunek ceny do jakości nowobudowanej hali stalowej.

Każda z projektowanych przez nas hal stalowych jest dostosowana do odpowiedniej lokalizacji tj. do strefy śniegowej oraz wiatrowej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Hale stalowa wysoka z oknami i świetlikiem dachowym
hala stalowa z niebieską bramą wjazdową
Hale stalowe