Hale magazynowe

Oferujemy naszym Klientom najwyższej jakości konstrukcje stalowe. Jako uznany producent oferujemy nowoczesne hale namiotowe, produkcyjne i magazynowe oraz całoroczne namioty stalowe wykorzystywane w przemyśle czy rolnictwie. Na sukces naszej firmy składa się wieloletnie doświadczenie, a także wykwalifikowana i w pełni zaangażowana w swoją pracę kadra inżynierów.

Każda konstrukcja, którą wykonujemy powstaje dzięki wykorzystaniu zaawansowanego technicznie sprzętu, a także zadbaniu o dopełnienie wszelkich obowiązujących norm i standardów. Nasze hale produkcyjne oraz magazynowe stawiane są w całej Polsce. Odpowiadamy za fachowy projekt, produkcję oraz montaż w miejscu wskazanym przez Klienta. Każdy obiekt, który zbudujemy to innowacyjna konstrukcja wyróżniająca się najwyższą trwałością i solidnym wykonaniem.

Hale magazynowe – producent profesjonalnych rozwiązań

Nowoczesne hale magazynowe tworzone są w naszym zakładzie od podstaw. Montaż wykonywany jest w oparciu o zaakceptowany przez Inwestora projekt. Zawsze bierzemy pod uwagę Państwa wskazania, oczekiwania i potrzeby, dlatego też realizowane hale namiotowe oraz stalowe za każdym razem dają stuprocentową satysfakcję. Już na etapie projektowania służymy Państwu naszą wiedzą, podpowiadając optymalne rozwiązania dla konkretnej hali produkcyjnej czy magazynowej. Wykonujemy hale namiotowe jedno-, dwuspadowe oraz wielospadowe. Ich moduły można dowolnie łączyć, przestawiać i przedłużać.

Hale magazynowe stalowe – koszt i formalności inwestycyjne

Hale magazynowe stalowe są znacznie praktyczniejszą i, co ważne, tańszą alternatywą dla murowanych budynków. Ile w przybliżeniu kosztują hale magazynowe? Producent 4Tech wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, oferując wysokiej klasy obiekty w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Podanie konkretnej, uniwersalnej kwoty nie jest możliwe. Koszty inwestycji uzależnione są od kilku czynników, między innymi tego, jakie wymiary mają zamówione hale namiotowe magazynowe, jaki typ konstrukcji i obudowa będą w nich zastosowane, rodzaju izolacji cieplnej, dodatkowego wyposażenia… W wycenie hal magazynowych uwzględnione jest nie tylko stworzenie projektu spełniającego określone wytyczne oraz wzniesienie konstrukcji we wskazanym miejscu, ale również tak zwane koszty przygotowawcze. Firma 4Tech zajmuje się kompleksową obsługą klientów prywatnych oraz firm, dlatego oferujemy również pomoc w uzyskaniu pozwoleń na realizację projektu na danym terenie.

Hale magazynowe namiotowe będą użytkowane jedynie do 180 dni, po czym zostaną zdemontowane? Jeśli konstrukcja ma służyć jedynie przez kilka miesięcy, wówczas nie jest potrzebne specjalne pozwolenie do jej wzniesienia. Inaczej sytuacja kształtuje się, jeśli lekkie hale magazynowe mają stać się stałym elementem krajobrazu. Każdy inwestor planujący zbudować długotrwale użytkowane hale magazynowe dla rolnictwa czy przemysłu powinien złożyć odpowiedni wniosek o pozwolenie na budowę w wydziale architektury właściwego starostwa powiatowego. To, czy namioty magazynowe, hala targowa czy inny obiekt będzie mógł stanąć we wskazanym miejscu, zależy od kilku czynników, między innymi od poprawności złożonego pisma oraz pełnobranżowego projektu budowlanego.

Warto zaufać jakości!

4Tech jest uznanym producentem konstrukcji stalowych i aluminiowych, który gwarantuje konkurencyjne warunki współpracy oraz pełną elastyczność w trakcie realizowania poszczególnych zleceń. Nasze obiekty wykorzystywane są w przemyśle, rolnictwie i innych sektorach, sprawdzając się w nich bez zarzutu.

Naszą misją jest spełnienie Państwa wymagań i stworzenie konstrukcji funkcjonalnych, estetycznych, a jednocześnie bardzo bezpiecznych w użytkowaniu. Zachęcamy gorąco do skorzystania z tej niepowtarzalnej oferty jaką posiadamy na hale namiotowe i stalowe. Jeśli pojawią się u Państwa jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy chętnie pomogą w skonfigurowaniu zlecenia.

Hale namiotowe

Funkcjonalne i lekkie hale namiotowe mogą być wykorzystywane przez cały rok jako pawilony handlowe i targowe, obiekty sportowe czy magazyny. Wysoka jakość tworzyw wykorzystanych do produkcji tych konstrukcji sprawia, że świetnie chronią one przed zimnem, wiatrem i opadami.

Hale stalowe

Solidne hale stalowe o wszechstronnych możliwościach zastosowania. Doskonałe rozwiązanie dla produkcji, rolnictwa czy logistyki. To powszechnie wykorzystywane w przemyśle obiekty, które charakteryzują się dużym bezpieczeństwem, estetyką oraz precyzją wykonania.

Namiotowe hale magazynowe – rozwiązania tworzone od podstaw

Hale namiotowe magazynowe mają niewątpliwą zaletę, jaką jest zastosowanie w nich konstrukcji stalowych. Pozwala nam to na stworzenie przestrzeni, która ułatwia np. montaż linii technologicznych wewnątrz magazynu. Umożliwia również skrócenie czasu budowy ze względu na krótki czas ich montażu. Jako producent hal magazynowych, rozpoczynając proces budowy, zaczynamy od adaptacji proponowanego przez Klienta projektu. Jest to etap, który wymaga szczególnego zaangażowania ze strony naszych fachowców oraz samego zamawiającego. To właśnie wtedy ustalane są wszelkie szczegóły określające przeznaczenie, wygląd i parametry stawianego obiektu. Dysponujemy szeroką gamą adaptacyjnych konstrukcji, które doskonale nadają się do użytku biznesowego i przemysłowego. Zawsze zapewniamy naszym Klientom najlepsze możliwe rozwiązanie przestrzenne.

Po etapie sporządzania projektu, zrealizowaniu stworzenia kosztorysu oraz konsultacji z doradcą technicznym, następuje wizja lokalna terenu budowy. Nasi specjaliści oceniają zagospodarowanie przestrzenne i doradzają, jak usunąć ewentualne problemy techniczne oraz jakie rozwiązania konstrukcyjne zastosować. Następnie przechodzimy do etapu prac budowlanych. Hale magazynowe namiotowe stawia się kilkukrotnie szybciej niż tradycyjnie murowany budynek. Całość bazuje na stalowej konstrukcji i w każdej chwili można ją dowolnie rozbudowywać.

Namioty magazynowe: producent z doświadczeniem na rynku

W 4Tech wiemy, jak ważny dla Inwestora jest czas, dlatego dzięki dużemu doświadczeniu usługę budowy stalowej hali magazynowej realizujemy szybko i dokładnie. Podczas prac dbamy o przestrzeganie norm bezpieczeństwa. W naszym zespole pracują prawdziwi pasjonaci – bardzo zaangażowani ludzie. Podchodzą do swoich zadań profesjonalnie i zawsze pomogą Ci załatwić wszelkie formalności oraz rozwiązać ewentualne problemy. Namioty produkcyjne stawiamy od A do Z, co pozwala naszym Klientom powierzyć realizację budowy obiektu jednej firmie.

Współpracujemy wyłącznie z dostawcami, którzy mają udokumentowane osiągnięcia, jeśli chodzi o terminowe i budżetowe dostawy solidnych materiałów. Dbamy o przestrzeganie standardów pod względem jakości, fachowej wiedzy i obsługi klienta. Zaufało nam już wielu Klientówz Polski i Europy, dla których zrealizowaliśmy budowę namiotowych hal magazynowych. Czas na Ciebie!

Hale namiotowe i stalowe rozwiązaniem dla biznesu

W ofercie firmy 4Tech znajdą Państwo wysokiej klasy hale: namiotowe, stalowe, piętrowe, weselne, sportowe, magazynowe, imprezowe i wystawowe oraz konstrukcje i wiaty stalowe które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Zapewniamy montaż na terenie całej Polski jak również Europy. Produkty naszej firmy mogą być wyposażone w podłogę, ogrzewanie, klimatyzację oraz inne, wybrane przez klienta, elementy, które zapewnią optymalne wykorzystanie w każdym rodzaju prowadzonego biznesu. Hale namiotowe 4Tech to pewność sukcesu.