Hale magazynowe

Oferujemy naszym Klientom najwyższej jakości konstrukcje stalowe. Jako uznany producent oferujemy nowoczesne hale namiotowe, produkcyjne i magazynowe oraz całoroczne namioty stalowe wykorzystywane w przemyśle czy rolnictwie. Na sukces naszej firmy składa się wieloletnie doświadczenie, a także wykwalifikowana i w pełni zaangażowana w swoją pracę kadra inżynierów.

Każda konstrukcja, którą wykonujemy powstaje dzięki wykorzystaniu zaawansowanego technicznie sprzętu, a także zadbaniu o dopełnienie wszelkich obowiązujących norm i standardów. Nasze hale produkcyjne oraz magazynowe stawiane są w całej Polsce. Odpowiadamy za fachowy projekt, produkcję oraz montaż w miejscu wskazanym przez Klienta. Każdy obiekt, który zbudujemy to innowacyjna konstrukcja wyróżniająca się najwyższą trwałością i solidnym wykonaniem.

Nowoczesne hale magazynowe tworzone są w naszym zakładzie od podstaw. Montaż wykonywany jest w oparciu o zaakceptowany przez Inwestora projekt. Zawsze bierzemy pod uwagę Państwa wskazania, oczekiwania i potrzeby, dlatego też realizowane hale namiotowe oraz stalowe za każdym razem dają stuprocentową satysfakcję. Już na etapie projektowania służymy Państwu naszą wiedzą, podpowiadając optymalne rozwiązania dla konkretnej hali produkcyjnej czy magazynowej. Wykonujemy hale namiotowe jedno-, dwuspadowe oraz wielospadowe. Ich moduły można dowolnie łączyć, przestawiać i przedłużać.

4Tech jest uznanym producentem konstrukcji stalowych i aluminiowych, który gwarantuje konkurencyjne warunki współpracy oraz pełną elastyczność w trakcie realizowania poszczególnych zleceń. Nasze obiekty wykorzystywane są w przemyśle, rolnictwie i innych sektorach, sprawdzając się w nich bez zarzutu.

Naszą misją jest spełnienie Państwa wymagań i stworzenie konstrukcji funkcjonalnych, estetycznych, a jednocześnie bardzo bezpiecznych w użytkowaniu. Zachęcamy gorąco do skorzystania z tej niepowtarzalnej oferty jaką posiadamy na hale namiotowe i stalowe. Jeśli pojawią się u Państwa jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy chętnie pomogą w skonfigurowaniu zlecenia.

Hale namiotowe

Funkcjonalne i lekkie hale namiotowe mogą być wykorzystywane przez cały rok jako pawilony handlowe i targowe, obiekty sportowe czy magazyny. Wysoka jakość tworzyw wykorzystanych do produkcji tych konstrukcji sprawia, że świetnie chronią one przed zimnem, wiatrem i opadami.

Hale stalowe

Solidne hale stalowe o wszechstronnych możliwościach zastosowania. Doskonałe rozwiązanie dla produkcji, rolnictwa czy logistyki. To powszechnie wykorzystywane w przemyśle obiekty, które charakteryzują się dużym bezpieczeństwem, estetyką oraz precyzją wykonania.

Hale namiotowe i stalowe rozwiązaniem dla biznesu

W ofercie firmy 4Tech znajdą Państwo wysokiej klasy hale: namiotowe, stalowe, piętrowe, weselne, sportowe, magazynowe, imprezowe i wystawowe oraz konstrukcje i wiaty stalowe które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Zapewniamy montaż na terenie całej Polski jak również Europy. Produkty naszej firmy mogą być wyposażone w podłogę, ogrzewanie, klimatyzację oraz inne, wybrane przez klienta, elementy, które zapewnią optymalne wykorzystanie w każdym rodzaju prowadzonego biznesu. Hale namiotowe 4Tech to pewność sukcesu.