Hale namiotowe eventowe

Namiot imprezowy eventowyNamioty okolicznościowe na duże imprezy

Namioty okolicznościowe to korzystna alternatywa dla wynajmu obiektów o dużej powierzchni na imprezy. Sale bankietowe, hale sportowe i pawilony targowe można z powodzeniem zastąpić tańszym rozwiązaniem, które dodatkowo daje możliwości aranżacji powierzchni. Naprzeciw organizatorom dużych eventów wychodzi producent namiotów imprezowych z ofertą prostych i szybkich w montażu hal. W krótkim czasie można zbudować profesjonalne miejsce na koncerty muzyczne, eleganckie przyjęcia w plenerze dla tysięcy gości, wesele, ogródek piwny przy imprezie masowej, powierzchnię wystawowo-handlową lub w pełni wyposażoną salę konferencyjną. Konstrukcje są do wykorzystania zarówno latem, jak i po sezonie, bez względu na pogodę. Dostępne są także namioty imprezowe całoroczne z podwójnym ociepleniem dachu. Pozwolą na zorganizowanie udanej imprezy nawet zimą, niezależnie od panujących na zewnątrz warunków atmosferycznych.

Namioty eventowe doskonałe na koncerty

Namioty imprezowe sprawdzą się doskonale podczas koncertówfestiwali i różnych wydarzeń muzycznych na otwartej przestrzeni. Konstrukcje są bardzo proste w montażu. W krótkim czasie uda się zbudować profesjonalne miejsce na muzyczne wydarzenie. Bez problemu zaaranżujemy przestrzeń ze sceną, zapleczem oraz widownią, według indywidualnych potrzeb klienta. Namiot eventowy cechuje się doskonałą akustyką, co ma kluczowe znaczenie podczas imprez muzycznych. Konstrukcje mogą być z powodzeniem wykorzystywane sezonowo i całorocznie. Pozwolą organizatorom koncertów, na prowadzenie imprezy zgodnie ze scenariuszem, bez względu na warunki atmosferyczne. Łatwość montażu oraz lekka konstrukcja dają wiele możliwości. Namioty eventowe można szybko złożyć i przewieźć w inne miejsce. To ważne dla organizatorów tras koncertowych i imprez objazdowych, które odbywają się w kilku lokalizacjach. Hale upraszczają logistykę imprezy – pozwalają na zachowanie jednego standardu w całym cyklu eventów.

Pawilony imprezowe

Pawilony imprezowe mogą być wyposażone w okna, drzwi, bramy przesuwne, systemy oświetlenia, klimatyzacji, ogrzewania i orynnowanie. Stwarza to możliwość do zaaranżowania przestrzeni na luksusowe przyjęcia dla licznego grona gości. Organizatorzy ceremonii ślubnych w plenerze docenią dogodne rozwiązania na montaż dekoracji i oświetlenia, oraz stworzenie atmosfery zachęcającej do zabawy. Bliskość otwartej przestrzeni daje możliwość zaproponowania gościom wielu atrakcji w pawilonie i na zewnątrz. Łatwość montażu oraz lekka konstrukcja sprawia, że nawet największe pawilony imprezowe można bez problemu złożyć i przenieść w inne miejsce. Pozwala to na zorganizowanie imprezy niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Namioty imprezowe całoroczne posiadają technologię pokrycia dachu podwójną warstwą plandeki z systemem nadmuchowym (tzw. termodach) i ocieplenia ścian płytą warstwową. Uzyskana w ten sposób powierzchnia jest ciepła i gotowa do wykorzystania cały rok.

Wielozadaniowe namioty imprezowe – producent certyfikowany

Nowatorskie rozwiązania i certyfikaty bezpieczeństwa sprawiają, że warto sięgnąć po namioty imprezowe. Producent oferuje usługi na terenie całej Unii Europejskiej, w Skandynawii oraz za wschodnią granicą. Profesjonalna kadra biegle porusza się w wybranym języku. Stwarza to doskonałe warunki do organizowania masowych imprez, bez względu na lokalizację, nie tylko na terenie Polski, ale również za granicą. Zapraszamy do współpracy organizatorów wydarzeń na dużą skalę.