Hale namiotowe z płytą warstwową

hala namiotowa zdjęcie narożnikaHale z płyty warstwowej (inaczej zwane halami z płyty obornickiej) zrewolucjonizowały rynek budowy magazynów. Płyty warstwowe są stosowane w kilku rodzajach budynków komercyjnych i przemysłowych. Z powodzeniem mogą być budowane z nich sklepy spożywcze, chłodnie, magazyny i centra logistyczne, hale rolnicze, fabryki i zakłady produkcyjne, a także salony samochodowe oraz obiekty sportowe i rekreacyjne.

Szybka i łatwa budowa, doskonała izolacja termiczna, a do tego niskie koszty inwestycji – hale z płyty warstwowej cieszą się ogromną popularnością wśród wyjątkowo wymagających klientów. To odpowiedni wybór nie tylko ze względu na korzyści, jakie daje zastosowanie takiego materiału, lecz także szansę na poczynienie sporych oszczędności.

Hala i płyta warstwowa – jakie są atuty takiego połączenia?

Ten rodzaj konstrukcji zapewnia zabezpieczenie przed utratą ciepła niezależnie od warunków panujących na zewnątrz. Dobra izolacja termiczna jest szczególnie ważna, gdy chodzi o przechowywanie towarów lub prace produkcyjne. Jeśli zatem to właśnie jest zadanie, do którego ma służyć przygotowywana halapłyta warstwowa będzie idealnym wyborem do wykonania konstrukcji.

Dodatkową zaletą jest możliwość rozbudowy hali w dowolnym momencie, a także łatwy montaż i demontaż, co umożliwia bezproblemowe przeniesienie w inne miejsce. To duże ułatwienie w porównaniu z innymi rozwiązaniami takimi jak wynajem lub budowa nieruchomości w stałej, określonej lokalizacji, która nie zawsze może być korzystna dla właściciela oraz personelu, zwłaszcza przy zmieniających się potrzebach. Co więcej, konstrukcja wykorzystująca płytę warstwową zapewnia bardzo dobre właściwości termoizolacyjne. Dzięki temu temperatura wewnątrz hali będzie stać na odpowiednim poziomie niezależnie od pory roku.

Hala z płyty obornickiej

Podczas zastanawiania się nad materiałem, z jakiego ma być skonstruowana halapłyta obornicka z pewnością będzie interesującą propozycją. Hala z płyty obornickiej cechuje się lekkością, a jednocześnie wysokim poziomem wytrzymałości. Korzystna izolacja termiczna przyda się na przykład podczas magazynowania towarów lub wykonywania różnego rodzaju czynności w chłodniejszych miesiącach roku.

Dlatego też hale namiotowe z płyty warstwowej wykorzystywane są najczęściej jako całoroczne obiekty magazynowe czy produkcyjne, ale nie tylko. Sprawdzają się również jako pawilony handlowe. Używamy bezpiecznych materiałów posiadających wymagane atesty, dlatego nasze hale z płyty mogą być wykorzystywane również przez zakłady przetwórstwa spożywczego i inne przedsiębiorstwa, które muszą spełnić konkretne wytyczne.

Hale namiotowe z płyty warstwowej produkcji 4Tech – co zawiera nasza oferta?

Wykonujemy hale namiotowe z płyty warstwowej według indywidualnych zamówień. Dlatego mogą mieć Państwo pewność, że konstrukcja będzie w 100% dopasowana do Państwa oczekiwań oraz konkretnego zastosowania.

Jak to możliwe? Hala z płyty warstwowej może być bez problemu dostosowana do szczególnych wymogów – na przykład za sprawą dodatkowych elementów takich jak antresola magazynowa. Stabilna i wytrzymała konstrukcja pozwala wykorzystać nie tylko przestrzeń na podłodze hali, lecz także jej wysokość. Platforma bardzo dobrze sprawdza się jako miejsce do wykonywania czynności pracowniczych oraz do magazynowania towarów.

Praktyczny i wygodny sposób na zamówienie hali z płyty

Hala namiotowa z płyty warstwowej jest szczególnie praktycznym obiektem. To rozwiązanie, które oferuje sporą elastyczność – w razie zaistnienia takiej potrzeby można bez problemu zmienić jej lokalizację, na przykład ustawiając ją w pobliżu drogi lub dużego parkingu, by ułatwić dojazd.

Na stronie 4Tech można znaleźć także wygodny formularz, który pozwala określić parametry konstrukcji hali z płyty warstwowej. Dzięki niemu można obliczyć koszt realizacji zamówienia, a także dowiedzieć się więcej na temat cech takiego obiektu.