Jako że rezerwacje atrakcyjnego miejsca trzeba planować nawet z kilkuletnim wyprzedzeniem, hala namiotowa pełniąca funkcję miejsca do organizacji imprez plenerowych, to coraz bardziej zauważalny trend w Polsce.

Namioty eventowe

Większy popyt niż podaż w branży nie pozwala maksymalizować zysków przedsiębiorcom. Alternatywą dla kosztowych tradycyjnych sal bankietowych są namioty imprezowe, zwane również namiotami eventowymi.

Nasze hale namiotowe służą do organizacji eleganckich przyjęć w plenerze jak i na każdy inny rodzaj eventu – doskonałe jako większe ogródki piwne, obiekty wystawowe w trakcie imprez masowych, namioty targowe czy tymczasowe pawilony handlowe i sale konferencyjne.

Namiot imprezowy
Namiot imprezowy weselny

Hale namiotowe są zdecydowanie tańsze niż tradycyjne budownictwo. Cechuje je:
• Bardzo szybki montaż,
• Wytrzymałość – trwałość na co najmniej 10 lat użytkowania,
• Możliwość rozbudowy i łączenia ze sobą,
• Wytrzymałe poszycie z materiału PCV zapewnia ochronę przed deszczem i wiatrem,
• Dodatkowo ściany boczne i sufit mogą być wykonane z przeźroczystej folii, co zapewnia dużo światła w pomieszczeniu.
• Możliwość zagospodarowania wolnych przestrzeni.

W przypadku pokrycia dachu podwójną warstwą plandeki z systemem nadmuchowym (tzw. termodach), a ścian płytą warstwową, uzyskamy ciepłą, namiotową halę eventową do całorocznego wykorzystania.

Imprezowe hale namiotowe mogą być wyposażone w okna, drzwi, bramy rozsuwane, systemy oświetlenia, wentylacji, ogrzewania czy orynnowanie.

Załączone zdjęcia przedstawiają wykonane przez nas hale namiotowe dla Hotel & Restauracja Jakubus w Jakubowicach oraz Stary Młyn w Brzeźnicy i zostały pobrane z ich profili na stronie facebook.com